Ana Sayfa Urfa Haberleri 2 bin 370 öğretmen, Şanlıurfa'ya Gelmeye Başladı (video)

2 bin 370 öğretmen, Şanlıurfa'ya Gelmeye Başladı (video)

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2012 yılı için yeni alınan 17 bin öğretmenden 2 bin 370'i atandığı Şanlıurfa'ya geldi.

Giriş Tarihi: 6 Şubat 2012 Pazartesi 06:08
 2 bin 370 öğretmen, Şanlıurfa'ya Gelmeye Başladı (video)
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2012 yılı için yeni alınan 17 binöğretmenden 2 bin 370'i atandığıŞanlıurfa'ya geldi. Yeni atanan öğretmenler, Milli Eğitim Müdürlüğü'ne kayıtlarını yaptırıp, görev yerleri olan köyleri haritada aradı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafındanŞanlıurfa'ya atanan 2 bin 370 öğretmen, sabah saatlerinden itibaren kayıt için İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne geldi. Kayıt işlemlerini yaptıran öğretmenler oluşan yoğunluk nedeniyle uzun süre kuyrukta bekledi. İşlemlerini yaptıran öğretmenler ise görev yerleri olan okulları haritada uzun süre aradı. 976'sı sınıf, 300'ü okul öncesi ve diğer branşlarda görev yapacak olan 2 bin 370 öğretmen, kayıt işlemlerinin ardından 15 gün içerisinde ders başı yapacak. En çok atama yapılan il olan Şanlıurfa'ya gelen öğretmenler, Göreve başlayacağımız için çok mutluyuz. Bir çoğumuz uzun zamandır atama bekliyorduk. Kayıt işlemlerinde yorulduk ama atandığımız ve ders başı yapacağımız için sevinçliyiz dedi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık