Ana Sayfa Urfa Haberleri BOZOVA PLATFORMU HEYETİNDEN BAKAN ÇELİK’E ZİYARET

BOZOVA PLATFORMU HEYETİNDEN BAKAN ÇELİK’E ZİYARET

Ankara ziyaretlerine devam eden Bozova Platformu, Kaymakamı Hidayet SARI öncülüğünde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk ÇELİK’i TBMM'deki makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 16 Mayıs 2016 Pazartesi 04:00
 BOZOVA PLATFORMU HEYETİNDEN BAKAN ÇELİK’E ZİYARET

Ziyarete Bozova Platformu heyetinden Şanlıurfa milletvekili Mehmet Ali CEVHERİ ,Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet AKGÜN, Başhekim M. Fatih AKSOY, Ziraat Odası Başkanı Suphi AKSOY ve KaraKöprü Belediye Başkanı Metin BAYDİLLİ katıldı.


Heyet, Bozova Kaymakamlığınca hazırlanan ve başta Tarım Bakanlığını ilgilendiren projeler olmak üzere tüm projelerimiz hakkında bilgi verdiler. Proje sunumlarını bizzat kaymakamımız Hidayet SARI yaparak, Tarım Bakanlığı tarafından, Gölbaşı mahallesinde bulunan ve şuan atıl durumda olan eski ilçe Meteoroloji Müdürlüğü binasının onarımının yapılması, burada yer alan geniş bahçe içerisinde misafirhane yapılması, eskiden Yatılı İlköğretim Bölge Okulu olarak kullanılan okulun Tarım Meslek Lisesi’ne dönüştürülmesi ve Bozova ilçemiz için hazırlanan TOKİ evleri 1.etap projelerinin gerçekleşmesi için çalışma başlatılmasına karar verildi. 


Bozova Platformu heyeti Bakan ÇELİK’e Urfa Fıstığı, Bozova Kuşlarının yer aldığı takvim, sabun ve çerçeve hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan ÇELİK, projelerin takipçisi olacağını söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık