Ana Sayfa Urfa Haberleri Diyanet İşleri Bakanından Nezaket Ziyareti

Diyanet İşleri Bakanından Nezaket Ziyareti

Suriyeli Sığınmacılarla iftar yemeğinde buluşmak üzere Hatay'a gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez ve beraberindeki heyet, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş'a nezaket ziyaretinde bulundu

Giriş Tarihi: 7 Ağustos 2011 Pazar 04:32
 Diyanet İşleri Bakanından Nezaket Ziyareti
rette Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez ile birlikte Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Daire Başkanı Ahmet Çelik, Hatay İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu, Hatay İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç katılım gösterdi. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, belediyenin yaklaşık 28 aylık kette gerçekleştirdiği hizmetler hakkında konukları bilgilendirdi. Savaş, özellikle kentin alt yapı konusunda çok yoğun çalışmalar gerçekleştirdiklerini bir yandan da üst yapı anlamında çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade etti. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, kentte alt yapı bakımından büyük yatırımlar yapılmasında kent insanına büyük faydaları olacağını dile getirdi.

Ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez' e Antakya'yı temsil eden ve üzerinde 3 ayrı semavi dinin sembolleri bulunan plaketi hediye etti. Daha sonra Başkan Savaş ve Başkan Görmez günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.(gapha)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık