Ana Sayfa Urfa Haberleri NE OLACAK BU BOZOVA'NIN HALİ?

NE OLACAK BU BOZOVA'NIN HALİ?

Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde bulunan su deposu adeta boşa akıyor. Defalarca ŞUSKİ’ye bildiren vatandaşlar ise bir netice alamamış durumda.

Giriş Tarihi: 21 Aralık 2014 Pazar 11:17
 NE OLACAK BU BOZOVA'NIN HALİ?

 Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç her konuşmasında hemen hemen tasarruftan bahsederken ŞUSKİ’nin ise bu sözleri duymadığı göründü.

 

 İşte her şey ortada Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde bulunan su deposu günlük tonlarca suyu boşa akıtıyor neden mi arızalı. Bozovalı vatandaşlar defalarca ŞUSKİ’yi aramasına rağmen bir sonuç alamamış ve tepkili. Yaklaşık 11 Bin nüfuslu ilçede hizmet yok büyükşehir oldu ama halen gözden ırak. Yaşadıkları sorunları dile getiren vatandaşlar ise bu etelenmiş ilçenin bir an önce sorunları çözülmesi gerektiği düşüncesinde.

 

 İlçede yaşayan vatandaşlar ŞUSKİ ve Büyükşehir Belediyesine tepki göstererek hizmet istediler.

 

 

 

YORUMLAR
  • yorum2014-12-23 19:23:40özgür

    Bozova yillarin esirligine bu secimde son vermistir hersey birden düzelmez bu seyler Zaman ister Devlet suan akp nin elinde akp de bozovayi cezalandirmak istiyor bunu basarmayacaktir BDP ve halk bu engelleri kiracak

  • yorum2014-12-21 16:48:19AHMET DEMİR

    bozova belediyesi yaslıca yolunda ay tesi̇sleri̇nde kaçak 5 katli otel i̇nşaatina neden döz yumuyor. maddi̇ menfaatmi̇ var yoksa ortaklikmi. lütfen araştirin

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık