Ana Sayfa Spor SAGLAM : Çok güzel bir maç oldu

SAGLAM : Çok güzel bir maç oldu

Bursaspor'un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam da amaçlarının iki şehrin birbiriyle kaynaşması olduğunu belirtti.

Giriş Tarihi: 4 Eylül 2011 Pazar 20:13
 SAGLAM : Çok güzel bir maç oldu
Bursaspor'un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam da amaçlarının iki şehrin birbiriyle kaynaşması olduğunu belirtti. 

Şanlıurfa'da güzel bir gün geçirdiklerini ve manevi atmosferi yüksek ortamlarda dolaştıklarını ifade eden Sağlam, akşamda Şanlıurfaspor'un sezon açılışını gerçekleştirdiklerini ve iyi bir maç olduğunu dile getirdi. 

Buradaki amacın iki şehrin birbiriyle kaynaşması olduğuna değinen Sağlam, şöyle devam etti: 

"Bundan sonraki dönemde de bu dostluğun daha ileri seviyeye çıkması adına güzel bir temel atılmasıydı onu yaptık. İnşallah bundan sonraki dönemde beklentimiz olan bu ilişkiler inşallah daha üst seviyeye çıkar. Sadece Urfa ile değil Türkiye'nin her tarafı bizim toprağımız, dolayısıyla bizim her şehirle, her şehirdeki insanlarla bu sıcak ilişkileri bundan sonraki dönemde inşa etmemiz lazım. O yüzden bu anlamda değerlendirildiği zaman, son dönemlerde ülkede yaşanan sıkıntıları da göz önünde bulundurduğumuzda futbol adına gerçekten çok anlamlı bir gündü. Futbolun spor olduğu, sporun gerçek amacının dostluk, kardeşlik olduğunu bir kere daha gösterdik. İnşallah bundan sonra da devam eder. Maçı da çok fazla konuşmaya gerek yok. Çok güzel bir maç oldu. " 

Ertuğrul Sağlam bir gazetecinin Galatasaray ile anlaşmak üzere olduğu belirtilen Sercan'ın durumuyla ilgili sorusunu, "Sercan ile ilgili bir gelişme yok" yanıtını verdi. 

Karşılaşmanın yapıldığı GAP Arena Stadı'ndan ayrılan Bursasporlu futbolcu ve teknik heyete Şanlıurfasporlu taraftarlar ilgi gösterdi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık