Ana Sayfa Urfa Haberleri Viranşehir'de Halkın Aydınlatma Direklerini Kırdılar

Viranşehir'de Halkın Aydınlatma Direklerini Kırdılar

Viranşehir Belediyesi tarafından yapılan halkın karanlıkta kalmaması için refujlara dikilen direkleri, belirsiz kişiler tarafından yerlerinden sökülerek kırdılar.

Giriş Tarihi: 29 Aralık 2011 Perşembe 10:25
 Viranşehir'de Halkın Aydınlatma Direklerini Kırdılar
Viranşehir Belediyesi tarafından yapılan  halkın karanlıkta kalmaması için refujlara dikilen direkleri, belirsiz kişiler tarafından  yerlerinden sökülerek kırdılar.

Viranşehir Belediyesi Urfahaber'e yaptıgı Açıklamada
Belediyemizin aydınlatma direklerini söktüler. Belediyemizin çalışmaları aralıksız devam ederken, halkı belediyeciliği savunan ve halka yönelik çalışmalarına aralıksız devam eden belediyemize saldırılar da başladı. Çalışmaları içine sindiremeyen bazı kişiler halkın aydınlatma direklerini yerlerinden sökerek lambalarını kırdılar. 28 Mart Caddesi üzerindeki 5 aydınlatma direğini söken kimliği belirsiz kişi veya kişiler daha sonra direklerdeki ampulleri de kırdılar. Sürekli bu tarz saldırılara uğrayan 1. ve 2. cadde üzerindeki direkler de aynı durumda. Fakat belediyemiz ekipleri sökülen direkleri hemen onararak halkın hizmetine sundu. Konu ile ilgili Belediyemiz Başkanvekili Sayın Mehmet Burun, bu tür basit saldırılarla halka yapılan hizmetlerin durmayacağını söyledi. Başkanvekilimiz, kimlikleri belirsiz bazı şahısların bu tür saldırılarla belediyemizin çalışmalarını içine sindiremediklerini ve bu nedenle bu çalışmaları daha da artırarak, bu saldırganlara daha iyi cevap vereceklerini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık