Ana Sayfa Dünya 103 Bin Nüfus 103 Bin Ağaç” Kampanyası Devam Ediyor

103 Bin Nüfus 103 Bin Ağaç” Kampanyası Devam Ediyor

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Sosyal Bilimler Lisesi ve Piri Reis İlkokulunda “103 bin Nüfus 103 bin Ağaç” kampanyası kapsamında öğrencilerle birlikte ağaç dikti. Başkan Çiftçi, amaçlarının gelecek nesle yemyeşil bir Karaköprü bırakmak olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 21 Ocak 2015 Çarşamba 19:20
103 Bin Nüfus 103 Bin Ağaç” Kampanyası Devam Ediyor

Karaköprü Belediyesine bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından başlatılan “103 bin Nüfus, 103 bin ağa甠 kampanyası tüm hızıyla sürüyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi,  beraberinde Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz, Belediye Başkan Yardımcıları ve meclis üyeleri ile birlikte İlçenin Maşuk Mahallesinde bulunan Piri Reis İlkokulu ve Sosyal Bilimler Lisesinin bahçesinde ağaç dikme etkinliğine katıldı.

Öğrenciler birlikte ağaç diken Başkan Çiftçi, “103 bin Nüfus 103 bin ağaç” kampanyası kapsamında ilçede bulunan her vatandaşın bir ağacı olacağını belirtti.

Amaçlarının gelecek nesle yemyeşil bir Karaköprü bırakmak olduğunu vurgulayan Başkan Çiftçi,  “Karaköprü ilçesinde 103 bin nüfus yaşıyor. Bizde Karaköprü belediyesi olarak 103 bin nüfus 103 bin ağaç kampanyası başlattık. Kampanyamız tüm hızıyla sürüyor. Havalar el verdiği süre içerisinde Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz gerekli tüm alanlarda çalışma yapıyor. Buradaki amacımız Karaköprü’yü yemyeşil bir hale getirmek. Gelecekte çocuklarımıza güzel, yeşil bir Karaköprü bırakmak, onlarla ağaç sevgisini aşılamak istiyoruz” dedi.

Başkan Çiftçi, ağaç dikme kampanyasının Mart ve Nisan ayına kadar sürekli olarak devam edeceğini sözlerine ekledi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık