Ana Sayfa Güncel ‘14 Şubat’ Mesaisi

‘14 Şubat’ Mesaisi

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Evlendirme Dairesi, Sevgililer Günü nde 14 Şubat tarihinde evlenmek isteyen çiftlerin müracaatlarını kabul ederek hafta sonu da mesai yapacağını duyurdu.

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2015 Perşembe 12:50
‘14 Şubat’ Mesaisi

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Evlendirme Dairesi, 14 Şubat sevgililer gününde dünya evine girmek isteyen çiftlerin talepleri doğrultusunda hafta sonu mesai kararı aldı. Sevgililer gününde resmi nikâh için Evlendirme Birimi’ne müracaat eden çiftler için 14 Şubat Cumartesi günü Evlendirme Birimi çalışanlarının tamamı hizmet verecek.

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Evlendirme Dairesi’ne bugüne kadar 22 çift, Sevgililer Günü’nde nikah kıymak için müracaat etti.  Resmi nikâh için Evlendirme Birimi’ne müracaat ederek, gerekli belgelerini tamamlayan çiftlere 14 Şubat tarihinde uygun saatlere randevu veriliyor. Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Evlendirme Dairesi’nden yapılan açıklamada; 14 Şubat’da resmi nikah kıymak isteyenlerin 13 Şubat Cuma günü mesai bitimine kadar müracaatta bulunmaları gerektiği belirtildi. 

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa’da cumhurbaşkanına hakaret eden 11 zanlı adliyede

Şanlıurfa’da cumhurbaşkanına hakaret eden 11 zanlı adliyede

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık