Ana Sayfa Urfa Haberleri 2. Gazetecilik Yarışması'na Başvurular Başladı

2. Gazetecilik Yarışması'na Başvurular Başladı

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği tarafından düzenlenen ''2. Gazetecilik Yarışması''na başvuruların başladığı bildirildi.

Giriş Tarihi: 14 Aralık 2011 Çarşamba 20:33
2. Gazetecilik Yarışması'na Başvurular Başladı
Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, yaptığı yazılı açıklamada, yarışmayla amaçlarının özellikle genç gazetecileri teşvik etmek olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
''İlkini geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz gazetecilik yarışmasının ikincisini bu yıl düzenliyoruz ve geleneksel hale getiriyoruz. Bu yıl başvurular 2011 yılı aralık ayı sonuna kadar devam edecek. Yarışmaya katılacak meslektaşlarımız eserlerini arkadaşlarımız Müslüm Abacı ve Mustafa Arısüt'e teslim edileceklerdir. Yarışmaya katılacak tüm gazetecilere başarılar dileriz.''
Şanlıurfa Gazeteciler Birliği ''Gazetecilik Yarışması'', ''yazılı haber, görsel haber, köşe yazısı, röportaj, TV programı ve radyo programı'' olmak üzere 6 ayrı dalda yapılıyor.
Yarışmaya katılacak çalışmaların 1 Ocak 2011 ile 31 Aralık 2011 tarihleri arasında gazete - tv ve radyolarda yayımlanmış olması gerekiyor.
Her dal için birincilik ve özendirme ödülü verilmesi planlanırken, yarışmaya bir kişi en fazla 3 dalda ve birer eserle başvuru yapılabilecek.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa’da silahlı saldırı: 1 ölü, 1 yaralı

Şanlıurfa’da silahlı saldırı: 1 ölü, 1 yaralı

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık