Ana Sayfa Urfa Haberleri 2. GELENEKSEL HALİL İBRAHİM KUPASI WUSHU TURNUVASI

2. GELENEKSEL HALİL İBRAHİM KUPASI WUSHU TURNUVASI

Bu yıl 2. Si düzenlenen minik , yıldız , gençler ve büyükler taolu , qinda ve sanda wushu turnuvası Gap Arena kapalı spor salonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlendi .

Giriş Tarihi: 15 Aralık 2014 Pazartesi 13:59
2. GELENEKSEL HALİL İBRAHİM KUPASI WUSHU TURNUVASI

Wushu Antrenörü Özcan Güngör , turnuvada ter döken sporcular toplamda altı  sitilde yarışt Taolu yarışmasında chan quan,nan quan,nan dao,nan gun,wing chun katagorisinde yarışan minikler ve yıldızlar qinda sitilinde’de yarışarak oldukca üstün bir performans sergilediler. Gençler ve büyükler ise sanda’da yarıştılar çekişmeli geçen yarışmalar iki gün sürdü Pazar günü derece elde eden sporcular madalya törenini ardından Şanlıurfa’dan ayrıldılar. Turnuvamıza katılan tüm antrenörlere, yöneticilere ve sporculara teşekkür ediyorum. Desteklerinden dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ertuğrul Yıldız’a çok teşekkür ediyorum.

Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, bu yıl wushu il temsilciliğimiz ile beraber düzenlediğimiz 2. Geleneksel Halil İbrahim Kupası Wushu turnuvasına Diyarbakır ,Mardin ve Batmanın illerinden 112 sporcu katıldı. Wushu hem doğu illerinde hem de Şanlıurfa çok yeni bir spor olmasına rağmen gençlerimizin çok fazla ilgisini çekti.

İl Müdürü Yıldız, Wushu il temsilciliğimiz iki yıl içerisinde çok büyük başarılar elde ettiler. Sadece Wushu dalında bu yıl 8 sporcumuz milli takımda Şanlıurfa’yı temsil ettiler. Ben yoğun çabalarından dolayı il temsilcimize, antrenörlerimize ve sporcularımıza çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.Dedi.

 

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  ‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık