Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri 22 YILLIK BAŞKAN GÖREVİ DEVRETTİ

22 YILLIK BAŞKAN GÖREVİ DEVRETTİ

Siverek'i İl Yapma ve Kalkındırma Derneği Başkanlığı'nı 22 yıldan bu yana sürdüren Koçali Aymaz, görevini Muzaffer Bayram'a devretti.

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2012 Pazar 21:00
22 YILLIK BAŞKAN GÖREVİ DEVRETTİ
Derneğin, Kızılay İş Hanı'ndaki hizmet binasında gerçekleştirilen olağan üstü kongre, üyelerin yanı sıra Kaymakam Mahmut Hersanlıoğlu'nun da katılımıyla gerçekleşti.

İlçenin il yapılması ve kalkınması için 1990 yılında kurulan derneğin 22 yıllık süreçteki tek başkanı Koçali Aymaz, kongrede yaptığı konuşmada, derneğin kuruluş amacı doğrultusunda ellerinden geldiği kadar başarılı çalışmalar sergilemek için gayret gösterdiklerini söyledi.


Aymaz, daha önceki süreçte görevi devralma cesaretini kimsenin gösteremediğini ifade ederek, şunları kaydetti:


''Siverekli iş adamlarımızdan ve halktan yeterli desteği bulamadık. Bu destek bize sağlansaydı, Siverek'in ismini daha çok duyurup, sorunlarına çözüm bulabilirdik diye düşünüyorum. Bugün görevi genç arkadaşıma bırakıyorum. Daha önce defalarca görevi genç arkadaşlara bırakmak istiyordum ancak cesaret edip de dernek başkanlığına kimse aday olmuyordu. Bugün, bu cesareti gösterip aday olan genç kardeşim Muzaffer Bayram'a da teşekkür ediyorum.''


Konuşmaların ardından derneğin gelir - gider ve faaliyet raporlarının okunmasının ardından Dernek başkanlığına oy birliğiyle Muzaffer Bayram seçildi.


Bayram, kendisine destek veren üyelere teşekkür ederek, derneği daha aktif hale getirmek için elinden gelen gayreti göstereceğini dile getirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Birecik'te altyapı yenileniyor

Birecik'te altyapı yenileniyor

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık