Ana Sayfa Urfa Haberleri 24 Temmuz Basın Bayramı

24 Temmuz Basın Bayramı

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, 24 Temmuz Basın Bayramı ve sansürün kaldırılışının yıl dönümü dolayısıyla basın emekçilerini kutladı.

Giriş Tarihi: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 15:28
24 Temmuz Basın Bayramı

İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı İbrahim Toru ile birlikte açıklamalarda bulunan Başkan Av. Yusuf Eğilmez; "Bilgi toplumu olabilmenin olmazsa olmaz ayaklarından biri hatta birincisi olan basınımızın yüzyılı aşkındır kutladığı bayramlarını kutluyorum.

İlimizde siyasal, sosyal ve ekonomik yapıyı geliştirmek için yapılan tüm işlerde basınımıza çok büyük işler düşmektedir. Basın halkla kamuoyu arasında köprü vazifesi görür. Halk ile kurumları birleştirir. Basın insanların vicdanı ve sesidir.

Gece gündüz mefhumu olmaksızın çalışan basın mensupları üzerine düşen görevini eksiksiz, basın ahlak ve ilkelerine uygun yapması en büyük temennimizdir.

Demokrasinin temel taşlarından olan yerel gazete, dergi, radyo, internet siteleri, televizyonların, ajans ve ulusal medya temsilcilerinin basınımızın bayramını en kalbi duygularımla kutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim" dedi.

 


Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  ‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık