Ana Sayfa Urfa Haberleri 3 BELEDİYE BİR EYYÜBİYE ETMEDİ!

3 BELEDİYE BİR EYYÜBİYE ETMEDİ!

Şanlıurfa’nın merkez 3 belediyesi bir Eyyübiye belediyesi etmedi. 3 Aralık dünya engelliler gününde Eyyübiye belediyesi 103, Şanlıurfa büyükşehir belediyesi 14 engelli aracı dağıtırken, Haliliye belediyesi açıklama ile yetindi, Karaköprü belediyesi ise deyim yerindeyse engelliler gününü unuttu.

Giriş Tarihi: 3 Aralık 2014 Çarşamba 19:18
3 BELEDİYE BİR EYYÜBİYE ETMEDİ!

Engellilerin bir günü var. O günde de kimi belediyeler gerçekten engellileri gözetirken kimi ise aklına bile getirmedi.

Engelli vatandaşları en çok gözeten, onlarla ilgilenen Eyyübiye belediyesi oldu. Belediye tam 103 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye dağıtırken, dağıtım sonrası sıra gecesi düzenledi.

Eyyübiye belediyesini yardım noktasında büyükşehir belediyesi takip etti. Büyükşehir belediyesi 14 engelli vatandaşımıza akülü araç hediye etti.

Bu iki belediye engelli vatandaşlarımız için bir şeyler yapmaya çalışırken, Haliliye belediyesi ise günü yazılı bir açıklama ile geçiştirdi. Haliliye basın biriminden servis edilen açıklamada Başkan Fevzi Demirkol’un bir engelli derneğini ziyareti ön plana çıkartıldı.

Şanlıurfa’nın en gelişmiş belediyesi Karaköprü belediyesi ise adeta günü unuttu. Belediye ne bir etkinlik yaptı ne de bir yardımda bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık