Ana Sayfa Urfa Haberleri 3 boyutlu Resimlere Hayran Kaldılar

3 boyutlu Resimlere Hayran Kaldılar

Üç Boyutlu Resim Öğretmeni Serap Dağ ile Resim Öğretmeni Aysel Peker ve tamamı ev hanımlarından oluşan kursiyerlerin hazırlamış olduğu 3 boyutlu resim ve yağlı boya resimlerden oluşan Resim Sergisi büyük beğeni topladı.

Giriş Tarihi: 28 Mayıs 2013 Salı 19:24
3 boyutlu Resimlere Hayran Kaldılar

Ev hanımlarının el emeği, göz nuru sergisi büyüledi. Açılış kurdelesi 75.Yıl Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Abdulkadir Açar ile Ressam Remzi Kara tarafından kesilen Yağlı Boya ve Üç Boyutlu Resim Sergisini gezen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkadir Emin Önen, 2 öğretmen öncülüğünde ev hanımı kursiyerlerin yaptıkları el emeği, göz nuru 3 boyutlu resimlere hayran kaldı.

Üç Boyutlu Resim Öğretmeni Serap Dağ ile Resim Öğretmeni Aysel Peker ve tamamı ev hanımlarından oluşan kursiyerlerin hazırlamış olduğu 3 boyutlu resim ve yağlı boya resimlerden oluşan Resim Sergisi büyük beğeni topladı.

Sergilenen eserler herkesi hayran bıraktırıyor

Belediye Sergi Salonunda sergilenen 3 boyutlu resimlere hayran kaldığını belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkadir Emin Önen, “Gerçekten çok harika eserler. Öncelikle kurs öğretmenlerimizi ve kursiyer kardeşlerimizi kutluyorum. Hem çok güzel eserler seçilerek işlenmiş, hem de çok emek sarfedilmiş olduğu belli. Zira çok güzel resimler. Hele 3 boyutlu resimler yağlı boya resimlerden daha da güzel. Yağlı boya resimler de harika. Öğretmen ve kursiyer kardeşlerimizin ellerine sağlık” dedi.

3 boyutlu resimlerin geneli satıldı

Birbirinden güzel çalışmaların yer aldığı ve eserlerden birçoğunun sergilenirken satıldığı sergiyi gezen vatandaşlar, 6 aylık sürede çalışmaları tamamlanan eserleri yakından inceleyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, Bakan Danışmanı Nevzat Bugenç, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, Önen’in Danışmanı Cemal Sofuoğlu, Müslüm Abacıoğlu ve Ömer Hacıkamiloğlu, Müslüm Yanmaz, Mehmet Nimetoğlu, Halil Yetkin, Mehmet Ulutatar, İbrahim Güllüoğlu, Kayhan Güllüoğlu da özellikle 3 boyutlu resimlere hayran kaldılar.

3 boyutlu resimlerin bir çoğu satılırken, Milletvekili Emin Önen’in arkadaşlarından Müslüm Yanmaz da, gerçekten çok güzel olan birkaç resimi satın almak istediğini belirtti.

Öğretmen ve kursiyerler mutlu

Üç Boyutlu Resim Öğretmeni ve Rolyef ustası Serap Dağ ile Yağlıboya resim öğretmeni Aysel Peker, sergiye katılan herkese teşekkür ederken, ev işlerini bir yana bırakarak üç boyutlu ve yağlıboya resim çalışmalarına devam edip çok güzel bir sanat edindiklerini belirten bayan kursiyerler ise, “Kursu başarıyla bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra sürekli olarak üç boyutlu ve yağlı boya resim çalışması yaparak zamanını en iyi şekilde değerlendirebileceğiz” diyerek mutluluklarını dile getirdiler.

 

Müslüm ABACI

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz OSM kavşağında kaza: 1 yaralı

OSM kavşağında kaza: 1 yaralı

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık