Ana Sayfa Urfa Haberleri 3 KİŞİNİN CENAZESİ SURUǒA GÖTÜRÜLDÜ

3 KİŞİNİN CENAZESİ SURUǒA GÖTÜRÜLDÜ

Ankara’daki patlamada hayatını kaybeden 3 kişi defnedilmek üzere Şanlıurfa’nın Suruç ilçesine götürüldü.

Giriş Tarihi: 12 Ekim 2015 Pazartesi 10:14
3 KİŞİNİN CENAZESİ SURUǒA GÖTÜRÜLDÜ

Edinilen bilgiye göre, Ankara’da meydana gelen patlamada hayatını kaybeden 3 kişi yakınları tarafından alınarak gece geç saatlerde Şanlıurfa’nın Suruç ilçesine götürüldü. Suruç girişinde karşılanan cenazeler konvoy halinde 20 Temmuz’da meydana gelen ve 32 kişinin hayatını kaybettiği Amara Kültür Merkezi’nin önünden geçirilerek Suruç Devlet Hastaneye götürüldü. Hastanede bekleyen yakınları tabutları görünce fenalık geçirdi. Sloganlar eşliğinde araçlardan indirilen Yılmaz Elmascan, Nurgül Çevik ve Başak Sidar Çevik’in cenazeleri hastane morguna konuldu.
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ HALASIYLA BİRLİKTE HAYATINI KAYBEDERKEN ANNE VE BABASI YARALANDI
Anne, baba ve halasıyla birlikte mitinge katılan üniversite öğrencisi Başak Sidar Çevik patlamada hayatını kaybederken annesi Hatice Çevik ve babası İzzet Çevik ise yaralandı. Aynı patlamada halası Nurgül Çevik de hayatını kaybetti. Daha önce patlamada hayatını kaybettiği belirtilen baba İzzet Çevik’in eşi Hatice Çevik ile birlikte yaralı olarak kurtulduğu fakat eşi Hatice Çevik’in yoğun bakımda olduğu öğrenildi.
YENİ EVLENEN ÇİFT PATLAMADA HAYATINI KAYBETTİ
Ankara’daki patlamada eşi Gülhan Elmascan ile birlikte hayatını kaybeden Yılmaz Elmascan’ın cenazesi de Suruç’a getirildi. Başak Sidar Çevik ve Nurgül Çevik ’in cenazesiyle birlikte Suruç’a getirilen cenaze morga konulurken eşi Gülhan Elmascan’ın cenazesinin ise memleketine götürüldüğü öğrenildi. Yılmaz Elmascan ile Gülhan Elmascan’ın yaklaşık bir yıl önce evlendikleri belirtildi. Çiftten geriye evlendiklerinde çektirdikleri fotoğrafları kaldı.
Bu gece morgda kalacak olan cenazelerden Yılmaz Elmascan'ın Suruç mezarlığında, Başak Sidar Çevik ile halası Nurgül Çevik'in cenazelerinin ise yarın Mıdep Köyünde defnedileceği öğrenildi.

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  ‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık