Ana Sayfa Urfa Haberleri 30 Yaş Büyük Eşi Tarafından Tekme Tokat Dövüldü.

30 Yaş Büyük Eşi Tarafından Tekme Tokat Dövüldü.

ŞanlıUrfa'nın Harran İlçesi'nde, 6 çocuk annesi 38 yaşındaki Gazzule Korkunç, pamuk tarlasında çalışırken tartıştığı ayrı yaşadığı kendisinden 30 yaş büyük eşi tarafından tekme Tokat dövüldü

Giriş Tarihi: 20 Eylül 2011 Salı 09:58
30 Yaş Büyük Eşi Tarafından Tekme Tokat Dövüldü.
ŞanlıUrfa'nın Harran İlçesi'nde, 6 çocuk annesi 38 yaşındaki Gazzule Korkunç, pamuk tarlasında çalışırken tartıştığı ayrı yaşadığı kendisinden 30 yaş büyük eşi tarafından tekme Tokatdövüldü. Köylülerin araya girmesiyle kurtarılan kadının burnu kırılıp kafatasında çatlak oluştu. Kadınınyoğun bakım ünitesinde tedavisine başlanırken, eşini döven Halaf Korkunç ise olay sonrası kaçtı. 

Olay, öğle saatlerinde Harran'ın Selalmaz Köyü'nde meydana geldi. 21 yıllık evli Gazzule Korkunç, eşi 68 yaşındaki Halaf Korkunç'un geçen yıl üzerine kuma getirmesi üzerine ayrıyaşamaya başladı. Çift arasında sık sık çeşitli anlaşmazlıklardan dolayı yaşanan kavgalar, çocuklarının ve yakınlarının araya girmesiyle büyümeden önlendi. 

6 çocuğu ile birlikte tarlalarda ırgatlık yaparak geçimini sağlayan Gazzule Korkunç, son olarak bugün ayrı yaşadığı eşi ile kendisinin istediği tarlalarda çalışması konusunda tartışmaya başladı. Tarlada bulunan 3 çocuğunun gözü önünde yaşanan tartışma sırasında öfkelenen Halaf Korkunç, eşini tekme Tokatdövmeye başladı. Çocuklarının engel olamadığı kavgada, yüzü kanlar içerisinde kalan kadın, kavga seslerini duyan köylülerin araya girmesiyle öfkeli eşinin elinden alındı. Gazzule Korkunç, bir yakını tarafından otomobille Harran Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Acil serviste ilk müdahalesi yapılan Gazzule Korkunç'un burun kemiğinin kırık, kafatasının ise çatlak olduğu saptanınca hayati tehlikesi bulunduğu teşhisiyle ŞanlıUrfa'ya sevk edildi. Çocukları Halil (13), Ahmet (11) ve Yusuf (7) nezaretinde ambulans ile ŞanlıUrfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen kadın, yoğun bakım ünitesine alındı. 

ÇOCUKLAR BABALARINDAN ŞİKAYETÇİ 

Annelerinin dayak yemesine ve ardından tedavi sürecine tanıklık eden çocukları ise babalarının davranışına tepki gösterdi. Babalarının annelerinin üzerine kuma getirmesiyle hayatlarının mahvolduğunu söyleyen çocuklar, "Babam bizden ayrılıp, kumasıyla yaşamaya başladı. Biz de annemle tarlalarda çalışıyorduk. Babam sürekli annemizi ve bizi dövüyordu. Defalarca annem dayak yedi. Birkaç kez annem güvenlik güçlerine babamı şikayet etti ama sonuç alınamadı. Hayatımız tehlike altında ve çok korkuyoruz. Annemize bir şey olsa bize kimse bakmaz, ortada kalırız" dedi. 

Anneleriyle hastaneye gelen 3 kardeş ile sağlık görevlileri ilgilenirken, eşini dövdükten sonra kaçan Halaf Korkunç'un jandarma tarafından yakalanmasına çalışılıyor.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık