Ana Sayfa Magazin 500 Bin Dolar Tazminat Ödeyecek

500 Bin Dolar Tazminat Ödeyecek

Reklamcı Ali Taran, kanser tedavisi gören eşinden boşandı. Selma Taran boşanma sonrası konuşması halinde 500 bin dolar tazminat ödeyecek.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2011 Salı 07:47
500 Bin Dolar Tazminat Ödeyecek
Reklamcı Ali Taran ile kanser tedavisi gören 54 yaşındaki eşi Selma Taran dün sessiz sedasız boşandı. 21 yıllık evliliklerini tek celsede sonlandıran ikilinin ayrılık nedeni olarak Hülya Avşar gösteriliyordu. Hülya Avşar ise bu iddiaları "Böyle bir ilişki söz konusu değildir" diyerek sert bir dille yalanladı. İddiaya göre çiftin evliliğindeki sorun "Yetenek Sizsiniz Türkiye" yarışmasının şehir dışı çekimlerinde başladı. Yarışmanın jüri üyesi olan Avşar ile Taran bu çekimler sırasında yakınlaştı. Selma Taran durumu öğrenince eşiyle tartışıp bir süre ayrı yaşadı. Daha sonra barışan çift, çok geçmeden yeniden tartışmaya başladı. Selma Taran eşinin Avşar ile görüşmesinden ve ilgisizliğinden rahatsızlık duyduğunu gündeme getirince çiftin arasındaki ipler koptu. Taran çifti bu olay üzerine boşanma davası açarak yollarını ayırdı.

TEDAVİ İÇİN KABUL ETTİ

Bir süredir Çeşme'de yapımcı Mine Vargı'nın yanında yaşayan Selma Taran, İstanbul'a sadece kemoterapi görmek için geliyor. Çiftin yakın dostları Ali Taran'ın eşine ayrılık konusunda baskı yaptığını; ünlü reklamcının, evlilik ve boşanma süreciyle ilgili hiçbir şey söylememesi halinde Selma Taran'a maddi konuda destek olacağını belirten bir belge imzalattığını öne sürdü. Taran, boşanma protokolüne eşinin herhangi bir nedenle evlilikleriyle ilgili konuşması durumunda 500 bin dolar (786 bin TL) tazminat cezası ödemesi konusunda madde koydurdu. Kanser tedavisi gördüğü için çok harcama yapan Selma Taran'ın bir an önce sağlığına kavuşmak istediği için bu şartı kabul ettiği iddia edildi. Diğer yandan Selma Taran konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınırken aralarında protokol imzaladıklarını doğrulayarak, konuşma yasağı olduğu için bu konuyla ilgili yorum yapmayacağını belirtti. Ayrıca Selma Taran, "Allah herkesin yolunu açık etsin. Benim için yeni bir hayat başlıyor" diye konuştu. Ali Taran da konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.
(sabah.com)
Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık