Ana Sayfa Urfa Haberleri “Önemli Olan Şanlıurfa’ya Yapılacak Hizmettir”

“Önemli Olan Şanlıurfa’ya Yapılacak Hizmettir”

AK Parti Şanlıurfa Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı görevine getirilen Gazeteci-Yazar Osman Güzelgöz bütün Şanlıurfalıları Çarşamba günü Saat 15’te Kapalı Spor Salonunda yapılacak Aday Tanıtım Toplantısına davet etti.

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2011 Salı 18:27
“Önemli Olan Şanlıurfa’ya Yapılacak Hizmettir”
AK Parti Şanlıurfa Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı görevine getirilen Gazeteci - Yazar Osman Güzelgöz bütün Şanlıurfalıları Çarşamba günü Saat 15’te Kapalı Spor Salonunda yapılacak Aday Tanıtım Toplantısına davet etti.

Güzelgöz AK Parti’nin başarası için herkesin var gücü ile çalışacağını ve en iyi sonucu alacaklarını belirterek “Önemli olan Şanlıurfa’ya yapılacak hizmettir” dedi.


 

Sağlık Bakanlığı İletişim Daire Başkanlığı görevinden istifa ederek AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Osman Güzelgöz Şanlıurfa AK Parti adaylarının ve İl Teşkilatının önerisi ile Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığına getirildiğini açıkladı.

Kendisi için önemli olanın memleketine yapılacak hizmetler olduğunu belirten AK Parti SKM Başkanı Gazeteci – Yazar Osman Güzelgöz açıklamasında şu hususlara yer verdi:

 

“Başta Devlet Bakanımız ve Şanlıurfa Milletvekili Adayımız Faruk Çelik ve Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ olmak üzere bütün adaylarımıza ve İl Başkanımız Yusuf Eğilmez’e bana duydukları güven için teşekkür ediyorum. Çok zor bir görev üstlendiğimi biliyorum. Zaten hayatımız memleketimiz adına üstlendiğimiz zor görevlerle geçiyor. Söz konusu olan Şanlıurfa ise hiçbir zorluk bizi yıldırmamalı ve elimizi taşın altına koymaktan çekinmemeliyiz. Ben AK Parti’nin ülkemize ve Şanlıurfa’mıza çok önemli hizmetler yaptığını yakinen biliyorum. Faruk Çelik Bakanımızın ve diğer bütün adaylarımızın memleketimize hizmet edeceklerine inanıyorum. Başbakanımıza mahcup olmayacağımıza inanıyorum. Şanlıurfa’nın bu mücadeleden kazançlı çıkacağını ümit ediyorum.”

 

Çarşamba günü saat 15’te Kapalı Spor Salonunda Devlet Bakanı Faruk Çelik’in de katılımı ile Aday Tanıtım Toplantısı yapacaklarını ve Şanlıurfa’da seçim startını vereceklerini ifade eden Osman Güzelgöz açıklamasını şöyle tamamladı:

 

“Bütün hemşerilerimizi Aday Tanıtım Toplantımıza bekliyoruz. Yine Çarşamba akşamı Aday Adayı arkadaşlarımızla yemekli bir sohbet toplantısı düzenledik. Bu toplantıya da bütün aday adayı kardeşlerimizi bekliyoruz. El ele gönül gönüle Şanlıurfa için hizmet etmeye devam edeceğiz. Hızlı, etkili ve verimli, herkesi kucaklayan bir seçim propaganda sistemi uygulayarak başarılı olacağız.”

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık