Ana Sayfa Urfa Haberleri AA, 100. YIL VİZYONU'NU AÇIKLIYOR

AA, 100. YIL VİZYONU'NU AÇIKLIYOR

Dünyanın sayılı ajanslarından biri olma hedefi doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdüren Anadolu Ajansı, 100. yıl hedeflerini yarın kamuoyuyla paylaşacak.

Giriş Tarihi: 8 Nisan 2012 Pazar 14:04
AA, 100. YIL VİZYONU'NU AÇIKLIYOR
Dünyanın sayılı ajanslarından biri olma hedefi doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdüren Anadolu Ajansı (AA), 100. yıl hedeflerini yarın kamuoyuyla paylaşacak.

Milli mücadelenin sesini dünyaya duyurmak amacıyla 6 Nisan 1920'de kurulan Anadolu Ajansı, 92. yaşını, yarın Rixos Otel'de gerçekleştireceği etkinlikle kutlayacak.


AA'nın yeni organizasyon yapısından yeni logo ve kurumsal kimliğine kadar birçok yeniliğin kamuoyuyla paylaşılacağı etkinlikte, kurumun 100. Yıl Vizyonu AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk tarafından açıklanacak.


Yurtiçi ve yurtdışı temsilciliklerle canlı bağlantıların yapılacağı organizasyona, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın yanı sıra birçok davetli ve AA çalışanları katılacak.


Etkinlikte AA Haber Akademisi öğrencileri de yeni nesil gazeteciliğin geleceğine ilişkin öngörüleri anlatan ''Yeni Medya'' konulu bir sunum yapacak. Sanatçı Eda Karaytuğ da çok dilli yayına geçen Anadolu Ajansı'nın konseptine uygun olarak 4 dilde konser verecek.-AA'nın 100. Yıl Vizyonu-Öztürk'ün ilk olarak çalışanlarıyla paylaştığı 100. Yıl Vizyonu çalışmaları kapsamında, üniversitelerden danışmanlık hizmeti de alınarak stratejik planlar hazırlandı.


''Güvenilir, tarafsız, etik, hızlı'' habercilik anlayışıyla AA'nın organizasyon şeması, görev tanımları, logosu, kurumsal kimliği ve internet sitesi sektördeki gelişmeler ışığında yeniden düzenlendi.


Anadolu Ajansı'nın 100. Yıl Vizyonu'nda ana hedef 2020 yılına kadar ''dünyanın en etkili ilk 5 ajansı'' arasına girmek olarak belirlendi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık