Ana Sayfa Urfa Haberleri Abdülkerim Gök, esnaf gezisinde

Abdülkerim Gök, esnaf gezisinde

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yar.Doç.Dr. Abdülkerim Gök, seçim çalışmaları kapsamında esnaf gezilerini sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2011 Pazartesi 15:44
Abdülkerim Gök, esnaf gezisinde
     Akarbaşı, Haşimiye ve çevresindeki esnafları ziyaret ederek destek isteyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yar.Doç.Dr. Abdülkerim Gök, bir süre sohbet edip hal hatır sorduktan sonra sorunlarını ve taleplerini dinliyor.

     Yar.Doç.Dr. Gök, 12 Haziran seçimlerinde AK Partiye oy verilmesi konusunda vatandaşları bilgilendirmeye çalıştıklarını belirterek, “Seçim çalışması kapsamında da olsa bundan sonra da her fırsatta esnafımızı ziyaret edip sorunlarını ve taleplerini dinlemeye gayret edeceğiz. Ancak seçimlere çok az bir süre kala, vatandaşlarımızı bilgilendirmek için Bakanımız dahil 12 arkadaş ve partili arkadaşlarımızla, hatta gönüllülerimizle bile kapı kapı dolaşıyoruz. Tek amacımız birlik ve beraberlik içersinde vatandaşlarımızın da desteğini alarak hizmet etmek. Şanlıurfa’mızın sorunlarını çözüme kavuşturmak, onların dertleriyle dertlenmek, onlara hizmetkar olmaktır” dedi.

     Gök, “Devlet Bakanı Faruk Çelik’in Şanlıurfa’dan aday gösterilmenin ardından geldikleri Şanlıurfa’da yaklaşık 40 günden beri birlik ve beraberlik içersinde il genelinin sorunlarının belirledik. Belirlerken de ilk ağızdan dinledik ve bazılarını da köylere bile giderek yerinde inceledik. Hazırladığımız Seçim Taahhütnamesini kitapçık halinde vatandaşlarımıza dağıtacağız ki, takipçisi olsunlar ve bizlerden hesap versinler” diyerek vatandaşların 12 Haziran günü sandık başına giderek oylarını AK Partiye vermelerini istiyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star