Ana Sayfa Urfa Haberleri ABİDE YOLU 4 ŞERİT OLDU

ABİDE YOLU 4 ŞERİT OLDU

Abide 4 şerit oldu.

Giriş Tarihi: 21 Eylül 2015 Pazartesi 13:55
ABİDE YOLU 4 ŞERİT OLDU

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi'nin 1.Acil eylem planı olarak belirlediği projeler kapsamında, Abide ve Çevik Kuvvet arasında şerit genişletme çalışmaları Abide Kavşağı'nda kısa sürede tamamlanarak  cadde 4 şeride çıkarıldı.

 

Göreve geldiği gün itibariyle Şanlıurfa'nın trafiğini rahatlatmak için projeler üreten  Başkan Nihat Çiftçi, Abide kavşağından Çevik kuvvet kavşağına kadar olan bölümde kullanılmayan dubaları kaldırarak, birer şerit artırıp 4 gidiş 4 geliş olması için çalışma başlatmıştı.

 

Kavşakta yapılan yeni düzenlemeleri büyük bir özveri ile çalışarak Kurban Bayramından önce bitirmeyi başaran Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ekipleri bugün de sıcak asfalt serme işlemini tamamlayıp kavşağı dört şerit olarak halkın hizmete sundu. Böylece 4 şeritli yolun 4 şeritli kavşağa bağlanması sağlandı.

 

KOMİSER ŞAKİR CADDDESİNİN YOLU YENİLENDİ

 

Öte yandan Komiser Şakir Caddesi üzerinde yol yapım ve onarım çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler cadde deki bakım ve onarım işlemlerini bugün itibari ile tamamladı.

 

Yol yapım ve onarım çalışmasının tamamlanması ile birlikte Komiser Şakir Caddesi de bugün itibari ile yeni asfaltlı yol ulaşıma açıldı.

 

 

 

YORUMLAR
  • yorum2015-09-23 09:09:584 ten 2 ye

    tam anladık. çevik kuvvet karaköprü arası yol nasıl olacak. orası 2 şerit açıklama bekliyoruz

  • yorum2015-09-22 18:20:51ali can

    ısıkları kaldırın bosuna mazot tuketiyoruz kavsak sayıları artırın

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star