Ana Sayfa Siyaset Açar, "Artık söz parti büyüklerinin"

Açar, "Artık söz parti büyüklerinin"

Ak parti aday adayı Sadetin Açar, "Beni destekleyen tüm hemşerilerime çok teşekkür ederim" dedi.

Giriş Tarihi: 3 Nisan 2011 Pazar 00:35
Açar,
Açar, yaptığı açıklamada:

Milletvekili adaylarının belirleneceği son haftaya girerken öncelikle aday adaylığımı ilan ettiğim andan itibaren beni maddi ve manevi yönden destekleyen ve isabetli bir karar verdiğimi teyit eden siz değerli hemşehrilerime teşekkür ederim.

İçinizden biri olarak “Sizinle Birlikte Başaracağız” sloganı ile çıktığımız bu yolda, bu güne kadar dürüst ve kaliteli bir şekilde yürüttüğüm siyasi çalışmalarım devam etmektedir. Şanlıurfa’nın sorunlarını Ankara’ya taşımak, şahsi çıkar-kişisel ikbal peşinden koşmak yerine size daha rahat hizmet edebilmek, herkesle diyalog ve uzlaşı içerisinde iyinin, doğrunun ve güzelin yaşatılması için çaba göstermek, haktan ve adaletten taraf olmak, halkla birlikte ve halk için bir yönetim oluşturmaya katkı sağlamak amacıyla aday aday olduğumu daha önce belirtmiştim. Saydam ve hesapveren bir siyaset anlayışı ile yaptığım çalışmaları sizlerle paylaşmayı bir görev biliyorum. Temayül yoklamasını müteakip Genel Merkezde mülakat sürecinden geçtik. Artık takdir sayın parti büyüklerimizin ve sayın Başbakanımızındır. Aday olsam da olmasam da bu güne kadar sizlerin de yakinen şahit olduğunuz gibi, dürüstlükten, kaliteden, halk yararına ve hak rızasından ayrılmadan yoluma devam edeceğim.

Gayemiz Hak’ın rızası, yolumuz halka hizmettir. 22 yıldır en kıymetli varlığımız olan çocuklarımıza hizmet ettim ve birçoğunuzun hayır dualarını aldım. Bu süreçte dualarınız ve desteğinizden dolayı teşekkür eder saygılar sunarım.

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İYİ Parti'nin TBMM de yerleri hazırlandı

İYİ Parti'nin TBMM de yerleri hazırlandı

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık