Ana Sayfa Urfa Haberleri ADANALI ÇİFTÇİLER ŞANLIURFA’DA YAŞAYAN SURİYELİLERİ UNUTMADI

ADANALI ÇİFTÇİLER ŞANLIURFA’DA YAŞAYAN SURİYELİLERİ UNUTMADI

Adanalı çiftçiler ve hayır sahipleri, 30 TIR soğan ve patatesi , STK İnsani yardım aracılığı ile Şanlıurfa’da yaşayan Suriyeli ihtiyaç sahiplerine gönderdi.

Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2016 Salı 05:47
ADANALI ÇİFTÇİLER ŞANLIURFA’DA YAŞAYAN SURİYELİLERİ UNUTMADI

Platform yardım sorumlusu Veysel Toprak  yaptığı açıklamada:

“ Adanalı hayırseverler ve Adanalı çiftçiler, 30 TIR soğan ve patatesi , ilimize yerleşen Suriyelilere vermek üzere platformumuza teslim ettiler.

Biz bugün TIR’larla ilçelerimize, kamyonetlerle de Şanlıurfa’da yaşayan Suriyelilere bu yardımları ulaştırmaya başladık.

 Suriye’den gelen öksüz ,yetim ailelerimiz var, çalışamayacak durumda olan yaşlılar ve yaralılar  bulunuyor. Biz ,bu misafirlerimize sahip çıkmak zorundayız.Ramazan ayı geliyor, bu misafirlerimizin ihtiyacı olan  gıda kolilerini  bizlere ulaştırırlarsa çok büyük bir hayır işlemiş olurlar.

Bunun dışında ,ilimiz yazın çok sıcak , acil olarak buzdolabına ihtiyaç var. Ben özellikler hayırsever vatandaşlarımıza buradan seslenmek istiyorum.Evlerinde  eski fakat çalışır durumda ,fırın, çamaşır makinesi ve buzdolabı  varsa STK İnsani yardım stantları aracılığı ile bizlere  ulaştırdıkları takdirde evlerden alarak ihtiyaç sahiplerine verebiliriz.”dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık