Ana Sayfa Türkiye Aday Listesi Resmi Gazete'de

Aday Listesi Resmi Gazete'de

12 Haziran Pazar günü yapılacak olan 24'üncü dönem milletvekili genel seçimine katılmaya hak kazanan "Kesin Aday Listeleri" Resmi Gazete'de yayınlandı.

Giriş Tarihi: 29 Nisan 2011 Cuma 16:03
Aday Listesi Resmi Gazete'de
12 Haziran Pazar günü yapılacak olan 24'üncü dönem milletvekili genel seçimine katılmaya hak kazanan siyasi partiler tarafından gösterilen adaylarla, seçime bağımsız olarak katılmak üzere başvuran adaylara ilişkin "Kesin Aday Listeleri" Resmi Gazete'de yayınlandı.

Resmi Gazete'de yayınlanan Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı kararında 24'ncü dönem milletvekili genel seçimi nedeniyle bu seçime katılmaya hak kazanan siyasi partiler tarafından gösterilen adaylarla, seçime bağımsız olarak katılmak üzere başvuran adaylara ilişkin "kesin aday listeleri" Seçim çevreleri itibariyle gösterildi. Kesin Aday Listeleri şöyle:

-Şırnak-

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1-Mehmet Emin Dindar

2-Mehmet Tatar

3-Nazan Birlik

4-İbrahim Baykal

DEMOKRAT PARTİ

1-İsmet Bilir

2-Mehmet Bayar

3-Tuba Ünlü

4-Zekeriye Bülent Bulut

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1-Kıydem Ökten

2-Osman Yeren

3-Hişyar Budak

4-Sadun Sezer

MİLLET PARTİSİ

1-Yaşar Orhan

2-Mehmet Yavaş

3-İbrahim Çavuş

4-Şeyma Geçioğlu

SAADET PARTİSİ

1-Razi Tatar

2-Sait Bilik

3-Ahmet Atak

4-Agit Özden

HALKIN SESİ PARTİSİ

1-İskan Uçar

2-Ömer Arasan

3-Selim Binzet

4-Orhan Cumur

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1-Hakim Zeyrek

2-Hakan Atmaca

3-Erdal Özdemir

4-Ömer Çiçek

DOĞRU YOL PARTİSİ

1-Nesrullah Kelekçi

2-Dursun Tamnan

3-Mikail Çakır

4-Mehmet Hanifi Andiç

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1-Fırat Noyan

2-Gürkan Baki

3-Esra Nehir

4-Halil Erel

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1-Ahmet Türk

2-Hüseyin Tolan

3-Ertuğrul Ural

4-Yaşar Karaca

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1-Haci Güneş

2-Yahya Aydoğdu

3-Kemal Durmaz

4-Fatih Çaltı

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1-Mesut Babat

2-Erdal Barkın

3-Übeydullah Babat

4-Mehmet Yağan

BAĞIMSIZ

-Faysal Sarıyıldız

-Hasip Kaplan

-Selma Irmak

-Şanlıurfa-

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1-Faruk Çelik

2-Seyit Eyyüpoğlu

3-Mehmet Kasım Gülpınar

4-Mehmet Akyürek

5-Zeynep Armağan Uslu

6-Halil Özcan

7-Mahmut Kaçar

8-Abdulkadir Emin Önen

9-Yahya Akman

10-Abdulkerim Gök

11-Bekir Eren

12-Zeynep Müjde Sakar

DEMOKRAT PARTİ

1-Mustafa Polat

2-Şemi Şemsettin Çakır

3-Namık Kemal Cirit

4-Mehmet Tataş

5-Muzafer Yağmur

6-Ş. Müslüm Derici

7-Mehmet Emin Atmanoğlu

8-Ahmet Açmaz

9-Mehmet Bağış

10-Necmettin Kara

11-Mahmut Tokmak

12-Mehmet Dam

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1-Ferhat Karataş

2-Süleyman Gök

3-İbrahim Hatipoğlu

4-Naile Şükran Yalçın

5-Güler Yılmaz

6-Ömer Çağdaş

7-Fatma Öztay

8-Emine Müsri

9-Ömer Faruk Atbinici

10-Türkan Ayas

11-Mehmet Ekinbaş

12-Mustafa Hakkı Helvacı

MİLLET PARTİSİ

1-Seydi Ateş

2-Hacı Ateş

3-Ömer Yıldırım

4-Hacı Kubilay

5-Mehmet Akan

6-Metin Dertli

7-Hüseyin Sivaslıoğlu

8-Mehmet Gazi Külek

9-İbrahim Halil Emrullah

10-Aykut İncearık

11-Zekiye Nacar

12-Nimet Karakaya

SAADET PARTİSİ

1-Halil Çiftçi

2-Mehmet Emin Erdimez

3-Ali Kaçan

4-Hacı Karadaş

5-Ramazan Zeydoğlu

6-Mehmet Hanifi Çelik

7-Mehmet Taşçı

8-Mehmet Cengiz

9-Yusuf Ayaz

10-Salih Şipak

11-Hüseyin Bakırcı

12-Mahmut Apaydın

HALKIN SESİ PARTİSİ

1-Abdurrahman Kırıkçı

2-Mahmut Birlik

3-Mehmet Özmodanlı

4-Hacı Ömer Faruk Bayram

5-Ahmet Serkan Arıcı

6-Faruk Yaşar

7-Gülsen Çölgeçen

8-Mehmet Münir Altıparmak

9-İshak Bıdık

10-Adnan Altınsulu

11-Mehmet Kahyaoğlu

12-Demir Evcin

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1-Muzaffer Çakmaklı

2-İbrahim Özyavuz

3-Mahmut Subaşı

4-Abdulkadir Demirkan

5-Ahmet Çoban

6-Aziz Aslan

7-Emine Ağaç

8-Ömer Altınyüzük

9-Meryem Bağmancı

10-Fahrettin Akbaba

11-Murat Erdoğdu

12-Ülkü Cengiz

DOĞRU YOL PARTİSİ

1-Mevlut Koyunsever

2-Serdar Gümüştaş

3-Mehmet Ali Galyan

4-Nuh Okur

5-Nuri Uzunağaç

6-Remziye Akel

7-Celal Çakın

8-Mehmet Sami Doğan

9-Hikmet Kılıç

10-Hasan Merey

11-Kadri Uruk

12-Fevzi Saz

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1-Ömer Yalçın Cerit

2-Mehmet Altıntaş

3-Ayşe Ekinci

4-Perihan Hüner

5-Neslihan Eroğlu

6-Serap Özçelik

7-Merih Delibalcı

8-Semra Ceylan

9-Deniz Ünver

10-Canan Harmancı

11-Tayfun Ünlütürk

12-Meltem Başbuğ

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1-Mehmet Çamdireg

2-Ali Adıgüzel

3-İbrahim Yıldız

4-İsmail Tekeboğan

5-Mehmet Aslanlı

6-Hatice Çayırcı

7-Kenan Civaoğlu

8-Mustafa Civaoğlu

9-Süleyman Önder

10-Mehmet Delibaş

11-Yusuf Gökhan Türk

12-Mehmet Açıkgöz

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1-İsa Bucak

2-Mahmut Karaoğlan

3-Fadıl Yüksel

4-Mehmet İsa Elçi

5-Cumali Kolkara

6-Halil Gümer

7-Ali Başak

8-Mehmet Özgürcü

9-Ahmet Yasin Kaplan

10-Bekir Kolkara

11-Ahmet Keseroğlu

12-Mehmet Kolkara

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1-Emin Durak

2-Mahmut Çerkez

3-Ahmet Alban

4-Halil Doğan

5-Şeref Burç

6-Netice Kaya

7-Erkan Atmanoğlu

8-Mehmet Emin Bilgin

9-Mehmet Atmak

10-Ali Coşkun

11-Ahmet Kılıç

12-Mehmet Kurt

BAĞIMSIZ

-Mehmet Dilan

-Zülfükar İzol

-Mahmut Yılmaz

-İbrahim Binici

-Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu

-Ahmet Ersin Bucak

-Lütfü Doğru

-Ömer Uçar

-İbrahim Ayhan

-Mahmut Cevheri

-Tekirdağ-

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1-Tevfik Ziyaeddin Akbulut

2-Özlem Yemişçi

3-Sait Yazı

4-Mestan Özcan

5-Mustafa Yel

6-Hakan Şık

DEMOKRAT PARTİ

1-Nazmi Güner

2-Hakan Güler

3-Ahmet Şeniz

4-Alper Erdönmez

5-Kemal İşcan

6-Mustafa Yürük

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1-Faik Öztrak

2-Candan Yüceer

3-Emre Köprülü

4-Gülferah Güral

5-Şerafettin Kurt

6-Ayhan Civan

EMEK PARTİSİ

1-Erdal Koçer

2-Meryem Koçer

3-Veli Bölük

4-Gülhan Erol

5-Hatice Akay

6-Şaziye Türkeli

MİLLET PARTİSİ

1-Sevim Ateş

2-Kazım Şen

3-Mürüvvet Sofu

4-Bahattin Yerlikaya

5-Fikret Kütükoğlu

6-Zeynep Aslı Özdemir

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1-Veli Göktepe

2-Tarık Şen

3-Aykut Güçlü

4-Cengiz Öztabak

5-Nesrin Beyaz

6-Yavuz Güzelsoy

SAADET PARTİSİ

1-Muhammet Yalçın

2-Bülent Şahin

3-İbrahim Gündüz

4-Taner Düzyurt

5-Abdullah Gümüş

6-Mukadder Seis

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1-Hasan Salih Hoşboy

2-Tuncay Biltekin

3-Ayhan Bakırcıoğlu

4-Dilek Gündoğdu

5-Rafet Çelebi

6-Kadir Avcıoğulları

HALKIN SESİ PARTİSİ

1-Zeynel Şen

2-Cansu Helin Yarar

3-Ramazan Tahir Eke

4-Abdullah Koca

5-Hasan Tüfekçi

6-Yaşar Caymaz

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1-Bülent Belen

2-Hamdi Budak

3-Belma Kuvancı

4-Bahadır Baykal

5-Eser Önsel

6-Ergün Vardar

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1-Emrah Akansu

2-Enver Özdemir

3-Metin Karaca

4-Emine Özdemir

5-Atiye Sökük

6-Mehmet Bayırlı

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1-Fırat Taşdan

2-Serkan Sayar

3-Tarık Ekşi

4-Murat Kaynak

5-Filiz Demir

6-Remziye Öztürk

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1-Salih Küpelioğlu

2-İsmihan Tunç

3-Bekir Ökten

4-Mehmet Kula

5-Murat Yıldız

6-Can Demir

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1-Arzu Mandalı Sucu

2-Gülnur Sangdıç

3-Cezmi Yüce

4-Tacettin İkiz

5-Kadri Taysen

6-Kazım Haldun Eroğlu

BAĞIMSIZ

-Zafer Şen

-Cenab Ersöz

-Kerem Tosun

-Tokat-

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1-Zeyid Aslan

2-Şükrü Ayalan

3-Dilek Yüksel

4-Celil Göçer

5-Cüneyt Aldemir

DEMOKRAT PARTİ

1-Ömer Yeleser

2-Yusuf Eraslan

3-Ali Demir

4-Abdullah Göktürk

5-Galip Aktaş

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1-Orhan Düzgün

2-Cevat Atılgan

3-Fedai Toyran

4-Esat Erdönmez

5-Sinan Yavuz Yavaş

EMEK PARTİSİ

1-Mustafa Gürsoy

2-Nermin Yaş

3-Gülüzar Aydın

4-Nurten Yıldız

5-Rıza Durna

MİLLET PARTİSİ

1-Mustafa Yılmaz

2-İbrahim Özyurt

3-İsmail Uca

4-Salih Akkoç

5-İsmail Gürüf

SAADET PARTİSİ

1-Mesut Doğan

2-Bilal Metehan Aydın

3-Cemal Güngör

4-Mustafa Özdemir

5-Gökhan Aydın

HALKIN SESİ PARTİSİ

1-Erdal Düzgün

2-Mehmet Üneş

3-Alpaslan Akyüz

4-Baha Burak İkikat

5-Fahrettin Başara

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1-Reşat Doğru

2-Cahit Açıkkapı

3-Kemal Omrak

4-Seldah Kara

5-İbrahim Taşdemir

DOĞRU YOL PARTİSİ

1-Sibel Avar

2-Vedat Yedibela

3-Cevat Ulakçı

4-Serkan Kurt

5-Murat Gürel

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1-Zeynep Yıldız Koç

2-Turan Doğan

3-Nuri Özen

4-Şehriban Özen

5-Nuriye Yıldız

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1-Muhammed Kürşad Kaya

2-Savaş Tekiner

3-Muharrem Arı

4-Bayram Demirel

5-Ümit Lambacı

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1-Rüstem Ergen

2-Hasan Koç

3-Faruk Babur

4-Hacı Mustafa Bora

5-Nadire Kadiroğlu

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1-Hasan Ertaş

2-Erdal Keskin

3-Celal San

4-Hüseyin Uzuner

5-İsmet Eşgül

BAĞIMSIZ

-Yaşar Gençay

-Trabzon-

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1-Faruk Nafız Özak

2-Erdoğan Bayraktar

3-Aydın Bıyıklıoğlu

4-Safiye Seymenoğlu

5-Yunus Karabela

6-Salih Cora

DEMOKRAT PARTİ

1-Nihat Hekimoğlu

2-İsmail İnan

3-Lale Murathan

4-Ömer Turan

5-Hasan Marabaoğlu

6-Gülden Katipoğlu

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1-Mehmet Volkan Canalioğlu

2-Ali Türen Öztürk

3-Sedat Gözaçan

4-Güzide Uzun

5-Ahmet Kaya

6-Ali Koç

EMEK PARTİSİ

1-Devrim Osmançelebioğlu

2-Celal Kukul

3-Suna Şen

4-Neşe Dilek Türtat

5-Nezihat Uçar

6-Naime Akbay

MİLLET PARTİSİ

1-Mehmet Mutluoğlu

2-Yahya Demeli

3-Şenol Demet

4-Kenan Sarı

5-Yüksel Soytürk

6-Hasan Ali Mumcu

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1-İbrahim Akınet

2-Melike Aydın Meşeli

3-Serpil Gaygusuz

4-Nurullah Çokaklıoğlu

5-Meral Öbekci

6-Ayşe Bahçeci

SAADET PARTİSİ

1-Muhittin Hamdi Yıldırım

2-Ümit İsmailçebioğlu

3-Necati Eraydin

4-Mustafa Yılmaz

5-Mehmet uz

6-Mustafa Güney

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1-Alper Sert

2-Aziz Ali Alparslan Bahadır

3-Ayşe Köroğlu

4-Davut Holoğlu

5-Abdullah Altuntaş

6-Bülent Çevik

HALKIN SESİ PARTİSİ

1-Şeref Malkoç

2-İsmail Hakkı Küçükali

3-Ali Haydar Baş

4-Mehmet Arif Köroğlu

5-Ahmet Aktoğan

6-Murat İskender

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1-Koray Aydın

2-Halil Memiş

3-Sabri Sadıklar

4-Hayriye Nurcan Yazıcı

5-Rahmi Coşkun

6-Osman Karaduman

DOĞRU YOL PARTİSİ

1-Servet Gedikli

2-Arif Hacıoğlu

3-Ahmet Taş

4-Tuğçe Ersez

5-Fatmana Özbek

6-Canan Baleren Ek

Türkiye KOMÜNİST PARTİSİ

1-Erkan Yıldız

2-Avni Sevinç

3-Murat Kara

4-Özlem Koç

5-Çiğdem özmen

6-Nurcan Topal

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1-Ali Küçük

2-Kadriye Kurdoğlu

3-Ayhan Aslan

4-Ahmet Verep

5-Nilhan Kaptan

6-Sultan Bayraktar

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1-Mehmet Korkut

2-Yavuz Ağıralioğlu

3-Yılmaz Şen

4-Mustafa Aksoy

5-Haşim Aykurt

6-Mahmut Güler

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1-Hadiye Solmaz

2-Ekrem Eski

3-Hacıpir Abdioğlu

4-Hakan Bayraktar

5-Leyla Küçük

6-Özlem Ataman

BAGIMSIZ

-Hüseyin Karahan

-Bülent Baş

-Hüseyin Cafer Karahasan

-Katip Çolak

-Tunceli-

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1-Cihan Açıkgöz

2-Bedri Aşam

DEMOKRAT PARTİ

1-Ahmet Geçer

2-Veli Aydın

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1-Kamer Genç

2-Hüseyin Aygün

MİLLET PARTİSİ

1-İbrahim Gökçe

2-Recep Akşit

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1-Işın Ünal

2-İsmail Arslan

SAADET PARTİSİ

1-Süleyman Yıldırım

2-Azime Uzun

HALKIN SESİ PARTİSİ

1-Nevin Hedef

2-Hıdır Özçelik

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1-Mehmet Zilfi Akbulut

2-Murat Şahin

DOĞRU YOL PARTİSİ

1-Osman Akın

2-Serkan Yıldız

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1-Emre Yağan

2-Çiğdem Camkıran

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1-İbrahim Aydın

2-Kemal Durmuşoğlu

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1-Nusret Özfidan

2-İlhan Dinç

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1-Süleyman Can

2-Bayram Çopuroğlu

BAĞIMSIZ

-Ferhat Tunç Yoslun

-Uşak-

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1-İsmail Güneş

2-Mehmet Altay

3-Hazim Sesli

DEMOKRAT PARTİ

1-Muammer Uludoğan

2-Sefa Özcan Gebeş

3-Ramazan Uğur

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1-Dilek Akagün Yılmaz

2-Mustafa Aydın

3-Erol Gilim

EMEK PARTİSİ

1-Sedat Tuğcu

2-Bahri Mercan

3-Melik Sarı

MİLLET PARTİSİ

1-Hilal Gündüz

2-Hatice Soydal

3-Nasuh İrban

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1-Erdal Özen

2-Gökhan Girgin

3-Zafer Hakan Solmaz

SAADET PARTİSİ

1-Yunus Acar

2-Ramazan Eryılmaz

3-Uğur Tunaboylu

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1-Hüseyin Akağaç

2-İlker Güran

3-Osman Yorulmaz

HALKIN SESİ PARTİSİ

1-Ethem Uludağ

2-Mehmet Yaşar

3-Raziye Çetin

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1-Metin Deniz Savaş

2-Filiz Yüksel

3-Emine Yıldırım

DOĞRU YOL PARTİSİ

1-Medine Akşit

2-Mehmet Emin Akkoyunlu

3-İbrahim Dertli

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1-Halil Sevim

2-Cüneyt Deniz

3-Özlem Öngörü

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1-Ramazan Korkmaz

2-Celalettin Cengiz

3-Gülşen Ballı

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1-Tuncer Kurucu

2-Hatice Ergüven

3-Ayhan Kurt

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1-Nihat Dıbırdık

2-Zeynep Kavak

3-Turgut Aydın

-Yalova-

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1-Temel Coşkun

2-Mustafa Pehlivan

DEMOKRAT PARTİ

1-Zafer Demirarslan

2-Yüksel Durak

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1-Muharrem İnce

2-Alattin Fitoz

EMEK PARTİSİ

1-Sedat Yeşilköy

2-Şahin Çoban

MİLLET PARTİSİ

1-Recep Yıldırım

2-Ahmet Üstün

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1-Sezer Sevinçler

2-Hüseyin Altaylı

SAADET PARTİSİ

1-Mustafa Balta

2-Dursun Güleç

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1-Akın Çakmak

2-Ali Türk

HALKIN SESİ PARTİSİ

1-Halil İbrahim Büyükgümüş

2-Osman Demirel

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1-Yusuf Bıyıklı

2-Cumhur Ümit Serpen

DOĞRU YOL PARTİSİ

1-Mustafa Pehlivan

2-Kevser Durakoğlu

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1-Murat Türkoğlu

2-Taner Üstün

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1-Fatma Diner

2-Reyhan Kasımoğlu

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1-Server Çoşar

2-Talip Bayburtlu

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1-Hasan Hakan Bayraktar

2-Durmuş Yiğit

BAĞIMSIZ

-İhsan Coşkun

-Yaşar Okuyan

-Van-

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1-Burhan Kayatürk

2-Fatih Çiftçi

3-Mustafa Bilici

4-Gülşen Orhan

5-Zahir Soğanda

6-Abdulahat Arvas

7-Necat Görentaş

8-Hasan Karadaş

DEMOKRAT PARTİ

1-Yalçın Özmüş

2-Mehmet Hanifi Yığrap

3-Adnan Altın

4-Zeydin Avcı

5-Bülent Acar

6-Şükran Karakoç

7-Erol Kayhan

8-Sedat Ceyhan

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1-Zahir Kandaşoğlu

2-Mehmet Acar

3-Abdulbari Melek

4-Selim Karakuş

5-Sabriye Çabuker

6-Şahin Efendioğlu

7-Nurettin Erörs

8-Niyazi Çınak

MİLLET PARTİSİ

1-Bünyamin Muştu

2-Adıgüzel Eraslan

3-Necip Koç

4-Elif Türer

5-Ümmügülsüm Nazik

6-Mustafa Has

7-Mehmed Emin Özdemir

8-Saliha Özdemir

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1-İsmail Kırtay

2-Erkan Şişman

3-Galip İlhaner

4-Kutbeddin Alataş

5-Kadir Aslan

6-Hayrettin Karasi

7-Emrullah Emre Runa

8-Hakan Doğru

SAADET PARTİSİ

1-Fethullah Erbaş

2-Fesih Maral

3-Mevlüt Gündüz

4-Muhamet Fevzi Arvas

5-Sinan Yıldırım

6-Memet Salih Ayten

7-Ali Demir

8-Mustafa Terim

HALKIN SESİ PARTİSİ

1-Halil İbrahim Elban

2-Ahmet Karabulut

3-Erkan Orhan

4-Kenan Gönül

5-Abdulalim Sakmak

6-Erbakan Baysa

7-Arife Bildim

8-Özay İlhan

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1-Mustafa Kaçmaz

2-Ahmet Erbaş

3-Ümit Akdağ

4-Mustafa Alkoç

5-Ali Özturan

6-Turgut Lenk

7-Yüksel Hanalp

8-Mehmet Emin İnce

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1-Aysel Tekerek

2-Sedat Cengiz

3-Leyla Çiftçi

4-Meral Doğar

5-Zehra Kısmet

6-Oya Benlioğlu Gülesan

7-Nadide Korkmaz

8-Melih Coşkun

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1-Salman Eke

2-Halit Nişancı

3-Hatice Furan

4-Mustafa Soydan

5-Mustafa Yetişgen

6-Hasan Özyanık

7-Salih Yuğurtçu

8-Turgut Bağlan

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1-Nihat Güleç

2-Mehmet Taş

3-Muammer Çolakoğlu

4-Hasan Arıkiz

5-Vahyedin Gökbörü

6-Orhan Ergün

7-Zülfükar Karayılan

8-Zühdü Tahtacı

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1-Cahit Akbaş

2-Metin Orakçı

3-Caner Okuldaş

4-Erol İspiroğlu

5-Yaşar Bandırma

6-Muzaffer Uyar

7-İsmet Özer

8-Ufuk Canlı

BAĞIMSIZ

-Mustafa Sancak

-Nazmi Gür

-Muhammed Ferhat Kesmez

-Aysel Tuğluk

-İdris Ahi

-Süleyman Bayram

-Özdal Üçel

-Kemal Aktaş

-Yozgat-

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1-Bekir Bozdağ

2-Ertuğrul Soysal

3-Yusuf Başer

4-Abdulkadir Akgül

DEMOKRAT PARTİ

1-Yavuz Erbaş

2-Kıyası Başgül

3-Recep Erdoğan

4-Hacı İbrahım Demir

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1-Ali Ayık

2-Ali Keven

3-Burhan Sarıarslan

4-Ergün Ersoy

EMEK PARTİSİ

1-Tunç Şenel

2-Vural Nasuhbeyoglu

3-Dersim Demir

4-Güleser Kulaksız

MİLLET PARTİSİ

1-İbrahım Küçükoğuz

2-Cafer Tayyar Doğan

3-Nihat Çetin

4-Veysel Cavlak

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1-Ömer Tansel

2-Erdal Özbey

3-Ali Yoldaser

4-Durmuş Köse

SAADET PARTİSİ

1-Ramazan Yıldız

2-Zülgarı Atpınar

3-Mehmet Demirel

4-Hüsnü Zeki

HALKIN SESİ PARTİSİ

1-Kazım Arslan

2-Hasan Özdemir

3-Cihangir Caner

4-Çavuş Başer

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1-Mehmet Ekici

2-Sadır Durmaz

3-Mehmet Ali Çakır

4-Nevzat Kemal Adıbelli

DOĞRU YOL PARTİSİ

1-Murat Asıl

2-Rafet Öncül

3-Ali Bayar

4-Mesut Bağcı

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1-Bektaş Gelbal

2-Fatıma Erol

3-Neslihan Şen

4-Murat Özkan

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1-Sezer Erdoğan

2-Eyüp Ateş

3-Okan Erdoğan

4-Fethi Yılmaz

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1-Selahattin Şenliler

2-Tuçe Tuğba Aydoğmuş

3-Mustafa Çıtak

4-Ethem Yücel

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1-Nuriye Koçak

2-Bülent Erol

3-Eyuphan Erol

4-Mustafa Karaçınar

-Zonguldak-

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1-Köksal Toptan

2-Ercan Candan

3-Özcan Ulupınar

4-Hüseyin Yılmaz

5-Polat Türkmen

DEMOKRAT PARTİ

1-Hakan Karagüzel

2-Recep Üstün

3-Mustafa Adil Özkan

4-Yunus Emre Beşinci

5-Muammer Salman

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1-Mehmet Haberal

2-Ali İhsan Köktürk

3-Neriman Posbıyık

4-Erol Sarıal

5-Ünal Demirtaş

EMEK PARTİSİ

1-Hayri Kuş

2-Seyfullah Yılmaz

3-Gülcan Erdem

4-Serpil Türkoğlu

5-Satı Oğuz

MİLLET PARTİSİ

1-Ahmet Gümüşefe

2-Hasan Bıldırcın

3-Rifat Aslıipek

4-Huriye Erdem

5-Hatice Erciş

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1-Yusuf Çolak

2-Umut Salta

3-Yasemin Gökdemir

4-Eyüp Taşpınar

5-Aysun Aktaç

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık