Ana Sayfa Urfa Haberleri Adına Çıkarılan Hatlardan İcralık Oldu

Adına Çıkarılan Hatlardan İcralık Oldu

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde yaşayan 34 yaşındaki Ali Örgün, kaybettiği kimliği ile kendi adına alınan hatlara çıkarılan 2 bin lira borç nedeniyle GSM şirketlerinin kendisini icraya verdiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2013 Cuma 16:22
Adına Çıkarılan Hatlardan İcralık Oldu

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde yaşayan 34 yaşındaki Ali Örgün, kaybettiği kimliği ile kendi adına alınan hatlara çıkarılan 2 bin lira borç nedeniyle GSM şirketlerinin kendisini icraya verdiğini söyledi. Kullanmadığı telefon hatları nedeniyle mağdur olduğunu belirten Ögrün, kendisine yardım edilmesini istedi.

Siverek'te Şair İbrahim Rafet Mahallesi'nde oturan ve elektrikçilik yapan 5 çocuk babası Ali Örgün, iddiaya göre 2 yıl önce kimliğini kaybetti. Örgün, yerel bir gazeteye ilan verip, yeni kimlik çıkarttı. Ancak adına açılan kullanmadığı hatlara iki iletişim firması tarafıondan bin lira borç çıkarıldı. Borcu ödeyemediği için icraya verildiğini anlatan Örgün, mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerinin de kendisinden istendiğini aktardı.

Mağdur olduğunu belirten Ali Örgün, "Haberim olmadan adıma 2 adet telefon hattı çıkartılmış. Kullanmadığım bu numaralar yüzünden icralık oldum. Tek kelime konuşmadığım bu hatlar adıma 2 bin lira borç çıkması yüzünden mağdur oldum. Üstelik mahkeme ve avukatlık masrafları da istiyorlar. Bu konuda bana yardım edilmesini istiyorum" dedi

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star