Ana Sayfa Urfa Haberleri Ahmet Eyyüpoğlu Güven Tazeledi

Ahmet Eyyüpoğlu Güven Tazeledi

Şanlıurfa Ziraat Odası Olağan Genel Kurulunda mevcut Başkan Ahmet Eyyüpoğlu güven tazeledi. Ahmet Eyyüpoğlu’nun listesine karşı ikinci bir liste ile seçime giren Seyfettin Demir’in geri çekildiğini açıklaması sonucu seçime tek liste ile gidildi. Böylelikle 340 delegeye sahip Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanlığına mevcut başkan Ahmet Eyyüpoğlu tek liste ile tekrar seçildi.

Giriş Tarihi: 5 Şubat 2015 Perşembe 13:34
Ahmet Eyyüpoğlu Güven Tazeledi

Bu sonuç sonrası teşekkürlerini sunan, herkesin emrinde olduğunu ve yükünün de iki kat arttığını kaydeden Eyyüpoğlu, ilk açıklamasında Şanlıurfa çiftçisi için gerçekleştirecekleri projeler ile tarımın kalkınmasına öncülük etmeyi hedeflediklerini söyledi.

 

Şanlıurfa Ziraat Odası Konferans Salonunda gerçekleşen Olağan Genel Kurul’da mevcut Başkan Ahmet Eyyüpoğlu güven tazeleyerek görevine devam etti. Ahmet Eyyüpoğlu’nun listesine karşı Seyfettin Demir’in listesini geri çektiğini açıklaması ile seçime tek liste ile gidildi.

 

Genel Kurulda, Divanın teşekkürü, saygı duruşu, faaliyet raporunun okunması ve 2011-2015 yılları arası tüm harcamalar ve bütçe okundu.

 

Aday listelerinin okunması sırasında Seyfettin Demir’in listesini geri çektiğini açıklaması sonrası seçim, Ahmet Eyyüpoğlu’nun tek listesi ile gerçekleşti.

 

 Şanlıurfa Ziraat Odası Olağan Genel Kuruluna Karaköprü  Belediye Başkan vekili  Bekir Sıtkı Akyol , ASKON Ankara  Şube Başkanı Abdurrahman  Eyyüpoğlu , Bozova Ziraat Odası Başkanı Suphi Aksoy, Hilvan Ziraat Odası Başkanı Hikmet İpar, Yol İş Sendikası Şube Emin Kubat, üyeler ve çok sayıda çiftçi katıldı.

 

‘Tek listenin kaldığı seçimde kürsüye geçerek konuşan Ahmet Eyyüpoğlu, şunları belirtti.

Ziraat Odası Meclis Başkanı Halil Ateş ise şunları aktardı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star