Ana Sayfa Güncel "Aile Artık Sana Emanet"

"Aile Artık Sana Emanet"

Tedavisi devam eden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın önceki gün aile üyeleriyle ayrı ayrı görüştü

Giriş Tarihi: 12 Eylül 2011 Pazartesi 01:47
Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nde (YDÜ) tedavisi devam eden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın önceki gün aile üyeleriyle ayrı ayrı görüştüğü öğrenildi. Milliyet’in haberine göre, doktorların izni ile Denktaş’ın çocukları ve torunları, Denktaş’ın yattığı odaya birer dakika girdi. Denktaş’ın fazla konuşamadığı görüşmede, aile bireylerinin duygulu anlar yaşadığı öğrenildi. Her bireyin ağlayarak çıktığı odaya en son ise Serdar Denktaş girdi. Rauf Denktaş, Serdar Denktaş’a, “Bütün aile sana emanet, onlara iyi bak” dedi. Bu görüşmeden sonra Denktaş, moral buldu ve yapılan tedaviye olumlu cevap vermeye başladı. Denktaş’ın şu anda bilincinin açık olduğu, doktorların isteklerine cevap verdiği bildirildi.

“Durum kritik, herkes dualarını esirgemesin” diye konuşan Serdar Denktaş da zor bir süreç yaşadıklarını, en kısa zamanda babasının sağlığa kavuşması için herkesin duasını esirgememesini istedi. Denktaş’ın tedaviye başladığı 24 Mayıs’tan sonra; 4-5 kez ölümle burun buruna geldiğini, ancak hayata döndüğünü belirtti. Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu da her gün hastaneye giderek, Denktaş’ın sağlığı hakkında bilgi alıyor.

(HABERTÜRK)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Suriye'den Kaçan 1 PYD'li Teslim Oldu

Suriye'den Kaçan 1 PYD'li Teslim Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık