Ana Sayfa Siyaset AK ADAY SÜRÜCÜ BİRECİK’TE SEÇİM BÜROSU AÇILIŞINA KATILDI

AK ADAY SÜRÜCÜ BİRECİK’TE SEÇİM BÜROSU AÇILIŞINA KATILDI

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Hamide sürücü 7 Haziranda yapılacak genel seçimler öncesinde seçim çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor.

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2015 Cuma 17:59
AK ADAY SÜRÜCÜ BİRECİK’TE SEÇİM BÜROSU AÇILIŞINA KATILDI

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Hamide sürücü 7 Haziranda yapılacak genel seçimler öncesinde seçim çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Hamide sürücü seçim çalışmalarına Birecik ilçesinde devam ediyor. Birecik ilçesinde seçim bürosu açan Sürücü burada coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. AK aday Sürücü seçim bürosu açılışında şunları ifade etti; Çözüm süreciyle ilgili bir kaç şey söylemek istiyorum. Hepimiz anne babayız hepimiz evlatlarımızı severiz hiç kimse evladını kaybetmek istemez. Biz evlatlarımızı nice sıkıntılarla, nice dertlerle, nice zorluklarla büyütüyoruz. Okullara gönderiyoruz evlatlarımızın okullarda beyinleri yıkanıyor dağa gönderiliyor. Askere gönderiyoruz yarın öbür gün Allah korusun askerimiz şehit olur diye korkularla yatamıyoruz korkular içerisinde kalıyoruz dedi.

Seçim bürosu açılışına katılan Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı şunları ifade etti; Bakın dış milatlar dış ülkeler Türkiye'nin ekonomik düzeninin bozmak için dolarla oynuyorlar, dövizle oynuyorlar, faizle oynuyorlar ve faiz lobileri bir şeylerin önüne geçmek istiyorlar. Amaçları ne güçlü bir Türkiye hepsini rahatsız eder. Güçlü bir Türkiye insanları rahatsız etmeyen bir Türkiye dir. Bazılarını rahatsız ediyor. Onun için biz şöyle diyoruz. Ulusal konular geleceğimizi düşünerek kendimiz için, çocuklarımız için, torunlarımız için şehrimiz için, Şanlıurfa için Türkiye için oy kullanmamız gerekiyor. Burada birilerinin değişik alternatifler sunmayı önemli değil. Biz kendimiz için oy kullanacağız dedi.

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star