Ana Sayfa Urfa Haberleri Ak Gençler Yeni Yönetim İle Tanıştı

Ak Gençler Yeni Yönetim İle Tanıştı

AK Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatı, Merkez İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 22 Şubat 2012 Çarşamba 07:27
Ak Gençler  Yeni Yönetim İle Tanıştı
AK Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatı, Merkez İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Av. Osman Uludağ başkanlığındaki İl Gençlik Kolları Yönetim ve Yürütme Kurulu üyeleri, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ve yardımcıları Hüseyin Polat ile Arif Önkol tarafından karşılanan Gençlik Kolları, Merkez İlçe Teşkilatı’nın kongre sonrası oluşan yeni yönetimi ile tanıştı.
Başkan Zahit, Gençlik Kolları’nın parti içindeki önemine değinerek, “Güzel heyecanlı bir kongre yaptık. Gençlik Kollarımız da bize hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Kendilerine başkan nezdinde teşekkür ediyorum. Parti olarak bir bütünüz. Kendilerinin kongre sürecinde bize büyük destekleri oldu. Faaliyetlerimizi bir çatıda yapmaya, sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Av. Osman Uludağ ise, “Gençlik Kolları yönetim kurulu ve yürütme kurulu olarak kongre sürecini başarılı bir şekilde atlatan Merkez İlçe Teşkilatımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Daha sonra Merkez İlçe Teşkilatı üyeleri ile Gençlik Kolları üyeleri birbiriyle tanışıp sohbet etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık