Ana Sayfa Urfa Haberleri Ak Gençlik Ceylanpınar'da Start Verdi

Ak Gençlik Ceylanpınar'da Start Verdi

AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ ve Gençlik Kolları Üyeleri, Ceylanpınar İlçe Gençlik Kolları ile toplantı yaparak yerel seçim startı verdi.

Giriş Tarihi: 12 Mart 2013 Salı 01:35
Ak Gençlik Ceylanpınar'da Start Verdi

AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ ve Gençlik Kolları Üyeleri, Ceylanpınar İlçe Gençlik Kolları ile toplantı yaparak yerel seçim startı verdi.

Ceylanpınar AK Parti İlçe Başkanlığında İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abidin Varlı ve Yönetimi ile bir toplantı düzenleyen Başkan Av. Osman Uludağ, yerel seçim öncesi gençlerin yapması gereken çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Uludağ, "Ceylanpınar ilçemize giderek Gençlik Kollarımızın toplantısına katıldık. İlçedeki AK Gençlik toplantımızı gerçekleştirdik. İlçe Gençlik Kollarımızın sorunlarını ve yerel seçimler öncesi yapılması gereken çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunduk. seçime hazırlıklı bir Gençlik Teşkilatımız var.Ceylanpınar'da başladık. Tüm ilçelerimizde gençlik toplantılarımızı yaptıktan sonra İlde Gençlik Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştireceğiz. Ceylanpınar toplantımız çok verimli geçti. Genç arkadaşlarımız çok heyecanlı ve seçime şimdiden hazır olduklarını ifade ettiler" diyerek İlçe Başkanı Abdülgani Alkış'a ayrıca teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık