Ana Sayfa Urfa Haberleri AK GENÇLİK'TEN GENEL SEKRETER DR.TURHAN SULHAN'A ZİYARET‏

AK GENÇLİK'TEN GENEL SEKRETER DR.TURHAN SULHAN'A ZİYARET‏

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2012 Salı 16:09
AK GENÇLİK'TEN GENEL SEKRETER DR.TURHAN SULHAN'A ZİYARET‏

AK GENÇLİK’TEN GENEL SEKRETER DR.TURHAN SULHAN’A ZİYARET

 

Şanlıurfa AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ ve yönetimi Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekteri Dr. Turhan Sulhan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

 

Başkan Av. Osman Uludağ ve yönetimi Genel Sekter Dr. Turhan Sulhan’ı ziyaret ederek yeni sağlık sistemi ve Şanlıurfa’nın sağlık alanındaki hizmetleri konusunda görüş alış verişinde bulundular.

 

AK Parti hükümeti ile sağlık alanında devrimlerin yapıldığını belirten Başkan Av. Osman Uludağ; “Bugün genç arkadaşlarımızla Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekteri Dr. Turhan Sulhan’ı ziyaret ettik. Yeni sistemin getirilerini konuştuk. Sağlık açısından çok önemli adımlar atılıyor. Yeni atanan Dr. Turhan Solhan’a başarılar diliyoruz” dedi.

 

AK Gençliğin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekteri Dr. Turhan Sulhan; “Vatandaşa en iyi hizmeti yapmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sadece bir şahısla iş yürümez, Şanlıurfalıların da daha sağlıklı sağlık hizmeti almak için gayret göstermelerini istirham ediyorum. Sağlıkta önemli değişimler yaşanıyor. Bu değişime hem sağlık çalışanların hemde halkın uyum sağlaması için çaba gösteriyoruz. Daha sağlıklı hizmet için tüm önerilere açığız” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star