Ana Sayfa Urfa Haberleri AK GENÇLİKTEN ÜNİVERSİTELİLERE KAYIT KOLAYLIĞI

AK GENÇLİKTEN ÜNİVERSİTELİLERE KAYIT KOLAYLIĞI

AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanlığınca Üniversiteye kayıt için Şanlıurfa’ya gelen öğrencilere kayıt yardımı yapılıyor.

Giriş Tarihi: 7 Eylül 2012 Cuma 14:29
AK GENÇLİKTEN ÜNİVERSİTELİLERE KAYIT KOLAYLIĞI

Harran Üniversitesine 2012-2013 eğitim öğretim yılı için kayıt yaptırmaya gelen öğrencilere otogarda kurdukları stand ile yardımcı olduklarını belirten AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ; “Gençlik Kollarımız Üniversite Birimi olarak M. Cem Beyaz, Ahmet Şaban, İbrahim Yılmaz ve Orhan Gazi Kaya’dan oluşan ekiple Şanlıurfa otogarında ÜNİAK ŞANLIURFA (Üniversite AK Gençliği) standını kurarak dışarıdan gelen öğrenci kardeşlerimize yardımcı oluyoruz. Bir çoğu Şanlıurfa’ya ilk kez geliyor. Buradan aldığımız öğrenci kardeşlerimizi Harran Üniversitesine ulaştırıyoruz. Üniversite ve Yurt yerleşkelerini tanıtıyoruz. Kayıt işlemleri bittikten sonra tekrar otogardan şehirlerine uğurluyoruz” dedi.

Üniversiteye kayıt için gelen öğrenciler ise AK Gençliğin uygulamasından dolayı çok memnun kaldıklarını ifade ederek; “İlk kez geldiğimiz Şanlıurfa’ya otogardan alınarak tekrar otogara kadar yardımcı olan AK Partili gençlere çok teşekkür ediyoruz” dediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık