Ana Sayfa Urfa Haberleri AK PARTİ AİLESİ İFTARDA BULUŞTU!

AK PARTİ AİLESİ İFTARDA BULUŞTU!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Ak Parti il,ilçe,kadın kollarına yönelik iftar programı düzenledi.İftar programına yaklaşık Bin 500 kişi katıldı.

Giriş Tarihi: 26 Temmuz 2014 Cumartesi 14:47
AK PARTİ AİLESİ İFTARDA BULUŞTU!

Şehitlik Çamlıkta düzenlenen iftar programına  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik,Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük,BŞBB. Celalettin Güvenç,Ak Parti Milletvekilleri,İlçe Belediye Başkanları,Kadın Kolları ve çok  sayıda partili katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç İslam coğrafyasında  zulüm altında olan  Filistin halkı için dua ederek İftar programına katılan misafirlere teşekkür etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ise Ramazan ayında Mazlum Filistin ve Gazze halkının her daim Türkiye olarak yanlarında olduklarının altını çizerek saldırıları gerçekleştiren İsrail'e lanet okudu.Bakan Çelik konuşmalarına şöyle devam etti: " Bilindiği üzere yaklaşık 1 aydır Ramazan ayından buyana İsrail Netanyahu acımasız bir şekilde Filistin ve Gazze halkına saldırıyor ve nice kardeşlerimizi kaybettik.Türkiye olarak biz mazlum halkın yanındayız sadece Türkiye bu saldırılar karşısında sesiz kalmıyor ve diyoruz Netanyahu lanet olsun sizlere Siyonistsiniz başka açıklaması yok bunun diyerek tepki gösterdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık