Ana Sayfa Urfa Haberleri Ak Parti Hilvan'da İftar Etti

Ak Parti Hilvan'da İftar Etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar, İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ev sahipliğinde iftarda buluştular.

Giriş Tarihi: 25 Ağustos 2011 Perşembe 09:18
Ak Parti Hilvan'da İftar Etti
 Bir firmanın Hilvan Belediyesi ile işbirliğinde belediyeye ait 100. Yıl meydanında bulunan Atatürk Parkında verilen iftarda Milletvekili M. Kasım Gülpınar, İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, İl Başkan yardımcılar Metin Çadırcı, İsa Kızıldemir, İl Yönetiminden Cemil Çadak, Zeki Kurt, Erdal Deniz, Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri yanı sıra Hilvanlılardan oluşan yaklaşık 500 kişi iftar etti. Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık, iftara katılan Hilvanlılara teşekkür ederek; “Bugün Sayın Milletvekilimiz Kasım Gülpınar, İl Başkanımız Yusuf Eğilemez ve teşkilat kademelerinden katılan arkadaşlarımızla bu manevi iftarı birlikte açtık” dedi.

İftarla ilgili bilgi veren Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık  “Bu yıl üçüncü yılımız. İftar yemeğini geleneksel hale getirdik. Başta Bayram Albayrak ile Hilvanlı işadamı ve hayırseverler kanalıyla her ramazan ayında iftar yemeğini veriyoruz. İftar yemeğini başta belediye meclis üyelerimiz, belediyedeki müdür ve şef arkadaşlarla beraber her akşam burada ev sahipliği yapıyoruz. Bu iftar yemeğinde özellikle her kesimden vatandaşlarımızla bir araya gelip iftarımızı açıyoruz. Ramazanı Şerifin başta Hilvan olmak üzere tüm Türkiye’ye ve İslam âlemine hayırlı olmasını diliyorum”  dedi.

İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Böyle bir iftarda bir araya gelmemize vesile olan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Hilvanlılarla birlikte iftar ettik. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar ise; “Bu kutsal gecede bizlerin bir araya gelmesine vesile olan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu davete icabet eden İl Başkanımız, yönetim kurundaki arkadaşlarımız ve Hilvanlılara ayrıca teşekkür ediyorum. Allah bizlere hep böyle güzel geceler nasip etsin. Memleketin birliği ve ağız tadını bozmayacak ve bir arada olmayı nasip etsin. Şimdiden tüm hemşehrilerimin bayramını tebrik ederim” dedi. 

Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık’ın her akşam katıldığı iftar yemeğine belediye meclis üyeleri ile belediye personeli nöbetleşe olarak organizede görev alıyor.(gapha)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star