Ana Sayfa Urfa Haberleri Ak Parti İl Başkanı Adaylarla İlgili Açıklama Yaptı

Ak Parti İl Başkanı Adaylarla İlgili Açıklama Yaptı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av Yusuf Eğilmez parti il binasında açıklanan aday listesi ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.

Giriş Tarihi: 11 Nisan 2011 Pazartesi 18:49
Ak Parti İl Başkanı Adaylarla İlgili Açıklama Yaptı
Başkan Av. Eğilmez yaptığı açıklamada; “Bilindiği gibi 24 dönem milletvekili genel seçimleri için partimize 349 aday adayı arkadaşımız başvuruda bulunmuştu. Bugün itibari ile başvuruda bulunan arkadaşlar arasında bugün 12 kişi milletvekili adayı olarak Genel Merkezimiz tarafından açıklandı.


Bu süreçte bizimle birlikte olan, çaba sarefeden, emek harcayan, arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.


Gerçekten Şanlıurfa’da partimize yönelik büyük bir teveccüh olmuştur. Her kesinden insanlarımız siyasetin merkezi konumunda bulunan partimize ilgi göstermişlerdir.
Takdir edersiniz ki Şanlıurfa’nın vekil sayısı 12 kişi olduğu için seçilen bu 12 arkadaşımız Şanlıurfa için el ele gönül gönüle vererek Şanlıurfamız için çalışacaklardır…


Biz Yönetim Kurulu olarak AK Parti Genel Merkezimiz ile birlikte çalışarak seçime hazırlayacağız. Alınan bu kararın başta Şanlıurfamız olmak üzere bölgemize, milletimize ve tüm Türkiye’ye hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum..


Bu süreçte katkısı olan tüm aday adaylarımıza teşekkür ediyorum ve umuyorum ki yine güçlü bir AK Parti iktidarı olacaktır” dedi.. Basın toplantısına AK Parti İl Yönetimi, Başkan Av. Yusuf Eğilmez’le birlikte hazır bulundu.
Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık