Ana Sayfa Urfa Haberleri AK Parti il teşkilatı yeni binasında

AK Parti il teşkilatı yeni binasında

- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti yeni il binasının kurdelesini kesip “Hayırlı hizmetlere vesile olsun” diyerek açtı.

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2011 Pazar 17:16
AK Parti il teşkilatı yeni binasında
     12 Haziran 2011’de yapılacak olan seçim çalışmaları çerçevesinde Topçu Meydanında mitin yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, mitingden sonra Şanlıurfa AK Parti İl, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları teşkilatının hizmet vereceği Karapörü yolu üzeri, İl Özel İdaresi karşısında bulunan binanın açılışını yaparak, “Şanlıurfa gibi büyük ve AK Partiye gönül veren şehrimize yakışır bir bina olmuş” dedi.

     Açılış için binaya gelen Başbakan Erdoğan, dışarıda bulunan vatandaşları selamladı ve çocuklara oyuncaklar dağıttı.

     Üç katlı yeni binayı gezen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, toplantı salonunda düzenlenen yeni binadaki ilk Yönetim toplantısına da başkanlık etti.

     Yanına İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’i ve Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü’yü oturtan Başbakan Erdoğan, seçimin önemine dikkat çekti.

     Toplantıda konuşan İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Sizin emir ve direktiflerinizle hazırlamış olduğumuz yeni AK Parti İl Binamıza en kalbi duygularımla hoş geldiniz diyorum. Bu binamızda Şanlıurfa’ya ve Şanlıurfalılara önemli hizmetlerin verilmesini sağlayacaktır. Teşkilatımız İl Yönetiminden Mahalle Temsilcisine kadar yoğun bir çalışma temposu ile hedeflediğimiz 12’de 12 Milletvekili sayısını AK Partiye kazandırmaktır. Çünkü yeni Türkiye’nin, yeni Anayasasının çıkarılmasında Şanlıurfa’dan kolaylık sağlamak için, en fazla Milletvekilini göndermek Şanlıurfa’nın boynunun borcudur. Bunu başaracağız” dedi.

     AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ise, seçimde kullanılacak oyların heba edilmemesi için yoğun bir çalışma yapılmasını istedi.

     Başbakan Erdoğan; “Yaptıklarımız ortada. Bu bölgeye yaptığımız yatırımlar ve bu bölgede bulunan Kürt kardeşlerimizin temel haklarındaki iyileştirmeleri anlatın. Burada kadınlarımıza da büyük iş düşüyor. Çünkü işin mutfağında kadınlarımız var” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık