Ana Sayfa Urfa Haberleri AK Parti İl Teşkilatından Gezi Olayları Açıklaması

AK Parti İl Teşkilatından Gezi Olayları Açıklaması

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, ağaç için, yeşil için eylem yapanların nasıl ağaç yaktıklarını izlediklerini vurgulayarak, "Devletin malına, esnafın dükkanına, polisin aracına, vatandaşın aracına nasıl zarar verdiklerini gördük. Bu olaylara karşın halkımızın sükunetini takdir ediyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2013 Pazar 03:42
AK Parti İl Teşkilatından Gezi Olayları Açıklaması

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı'nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Eğilmez, son günlerdeki Gezi Parkı'nda Yaşanan olaylar hakkında açıklamalarda bulundu. Av. Yusuf Eğilmez, "Bildiğiniz üzere bir haftadır İstanbul'da Gezi Parkı olayları yaşanmakta. Bu olayları ibretle izliyoruz. Ağaç için, yeşil için eylem yapanların nasıl ağaç yaktıklarını izliyoruz. Devletin malına, esnafın dükkanına, polisin aracına, vatandaşın aracına nasıl zarar verdiklerini gördük. Bu olaylara karşın halkımızın sükunetini takdir ediyoruz. Halkımız bu olayları sükunetle izledi. Şanlıurfalılar bu konuya çok duyarlı davrandılar. Tüm Şanlıurfalı hemşehrilerime teşekkürü bir borç olarak biliyorum. İlimizde de eylemler oldu. Yapılan eylemler demokratik çerçevede gerçekleşti. Eylemciler demokratik bir çerçevede eylemlerini gerçekleştirdiler. Demokratik eylemcilere de teşekkür ediyoruz. İnşallah bu olaylar bir an önce sona erer. Ülkemizin, milletimizin imajını zedeleyen bu durum ortadan kalkar" diye konuştu.

"TÜRKİYE ERDOĞAN'I SEVİYOR"

Tüm Türkiye'nin Erdoğan'a karşı büyük sevgi beslediğini belirten AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, şöyle devam etti:

"Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Fas, Tunus, Cezayir'i kapsayan 3 günlük Kuzey Afrika ziyaretlerinden gece yarısı saat 02.30 gibi döndü. Genel Merkezimizin ve teşkilatlarımızın herhangi bir organizasyonu olmamasına rağmen medyanın tespitine göre 100 bin kişi Başbakanımızı havaalanında karşıladı. Bu karşılama ve sevgi bize Davos dönüşündeki karşılamayı hatırlattı. Biz teşkilat olarak zaten her zaman Başbakanımızın yanındaydık. Halkımızda Başbakanımıza olan sevgisini ve desteğini gösterdi. Karşılamada bulunanlara baktığımızda herkesimden ve her yaştan insanın olması bunun bir göstergesidir. Biz Başbakanımızı seviyoruz. Tüm Türkiye seviyor. Yüzde 50 oy alıyorsa, sevgi en az yüzde 80'dir. Bu olaylar bizim için ders çıkarma vesilesi olacaktır."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık