Ana Sayfa Siyaset Ak Parti Merkez İlçe Temmuz Ayı Danışma Meclis Toplantısı

Ak Parti Merkez İlçe Temmuz Ayı Danışma Meclis Toplantısı

Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Danışma Meclisi Toplantısı i Merkez İlçe toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 27 Temmuz 2013 Cumartesi 06:06
Ak Parti Merkez İlçe Temmuz Ayı Danışma Meclis Toplantısı

Toplantıya AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, Şanlıurfa Belediye Meclis Üyesi Yusuf Mert, AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Başkan yardımcıları, Yönetim Kurulu üyeleri, mahalle başkanları ve çok sayıda AK Parti üyesi katıldı.

Divan Başkanlığına AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, Divan üyeliğineŞanlıurfa Belediye Meclis Üyesi Yusuf Mert ve AK Parti Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Ağar seçildi.

Program AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit'in yaptığı açılış konuşması ile başladı. Başkan Zahit Konuşmasında, "Teşkilat mensubu arkadaşlarımız Ramazan ayı içerisinde gerek yardıma muhtaç ailelerimizi, mahallemizde, şehrimizde yaşayan durumu iyi olmayan ailelerimizi ziyaretlerde bulunuldu. Bu ziyaretlerimiz devam ediyor. Mahalle başkanı arkadaşlarımız bu konuda hassasiyet göstermelerini rica ediyorum. İnşallah son güne kadar da bu evlere ziyaret ederek oradaki ailelerimizi sorsunlar. Bizlere haber versinler, bizlerde diğer programlarda fırsat buldukça programlara katılırız. Bu konuda yapacağınız çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum"dedi.

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Baydilli’ye yılın belediye başkanı ödülü

Baydilli’ye yılın belediye başkanı ödülü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık