Ana Sayfa Siyaset Ak Parti Milletvekilleri, Gece Mesaisindeler

Ak Parti Milletvekilleri, Gece Mesaisindeler

Şanlıurfa AK Parti Milletvekilleri Kadir Gecesinde Şanlıurfalıların hem gecesini tebrik etmek için hem de geceyi manevi mekan olan Dergah’da geçirmek için Şanlıurfa’ya geldiler.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2011 Pazar 04:32
Ak Parti Milletvekilleri, Gece Mesaisindeler
Diyanet İşler Başkanlığınca Balıklıgöl’de düzenlenen iftara katılan AK Parti Milletvekilleri Mehmet Aktürek, Dr. Halil Özcan, Dr. Abdülkerim Gök, Mahmut Kaçar ve Emin Önen ile AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, İl Yönetim Kurulu Üyeleri İsa Kızıldemir, Cemil Çadak ve Mehmet Eriten, Balıklıgöl’den Haşimiye meydanına kadar vatandaşla sohbet edip kadir gecelerini tebrik ettiler.

 

Mübarek gece olan Kadir Gecesinde, yine kutsal mekanlardan Hz. İbrahim makamında iftar ettiklerini belirten AK Parti Milletvekilleri; “Bu manevi atmosferi Şanlıurfa’da yaşamak istedik. İftardan sonra da halkın hem gecesini tebrik etmek hem de halkla sohbet etmek için gece saat 24:00’e kadar bu bölgede gezdik. Şanlıurfa önemli gecelerden birini yaşıyor. Tüm bölgelerden insanlarımız medeniyetlerin beşiğine geldiler. Bu birlik, kardeşlik ve barış tablosunun devamını diliyoruz. Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyoruz” dediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star