Ana Sayfa Güncel Ak Parti Milletvekillerinden Esnaf Ziyaretleri

Ak Parti Milletvekillerinden Esnaf Ziyaretleri

Şanlıurfa Milletvekili, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik Haşimiye civarındaki esnafı ziyaret ederek teşekkür etti. Bakan Çelik’e İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve yardımcıları Erkan Sözen ile Mehmet Eriten eşlik ederken, Seydi Eyyüpoğlu Zahireciler Borsasındaki esnafı ziyaret etti. Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu’na M. Uryan Arusoğlu eşlik etti. Aynı gün Mahmut Kaçar Oto Galericiler bölgesine İl Başkan yardımcısı İsa Kızıldemir ile gezdi. Dr. Abdülkerim Gök ise Süleymaniye Mahallesinde İl Yönetiminden Mehmet Karadağ ve Zeki Kurt ile ziyaret etti. Milletvekili Kasım Gülpınar’a İl Yönetiminden Metin Çadırcı eşlik etti. Gülpınar ise Yıldız Meydanı civarındaki

Giriş Tarihi: 31 Temmuz 2011 Pazar 21:46
Ak Parti Milletvekillerinden Esnaf Ziyaretleri
Şanlıurfa Milletvekili, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik Haşimiye civarındaki esnafı ziyaret ederek teşekkür etti.

Bakan Çelik’e İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve yardımcıları Erkan Sözen ile Mehmet Eriten eşlik ederken, Seydi Eyyüpoğlu Zahireciler Borsasındaki esnafı ziyaret etti. Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu’na M. Uryan Arusoğlu eşlik etti.

Aynı gün Mahmut Kaçar Oto Galericiler bölgesine İl Başkan yardımcısı İsa Kızıldemir ile gezdi. Dr. Abdülkerim Gök ise Süleymaniye Mahallesinde İl Yönetiminden Mehmet Karadağ ve Zeki Kurt ile ziyaret etti.

Milletvekili Kasım Gülpınar’a İl Yönetiminden Metin Çadırcı eşlik etti. Gülpınar ise Yıldız Meydanı civarındaki esnafa teşekkür ziyaretinde bulundu.

Mehmet Akyürek Evren sanayi sitesindeki esnafı Mehmet Büyükfırat eşliğinde ziyaret ederek teşekkür etti. Zeynep Karahan Uslu ise Cengiz Topel Caddesindeki esnafı ziyaret etti.

Milletvekilleri; “Seçimlerden önce vaat ettiğimiz gibi Şanlıurfa’nın tüm sorunlarını yerinde tespit ederek çalışmalarımızı sürdüreceğimizi belirtmiştik. TBMM tatile girdi. Biz tatile çıkmadık. Şehrimize geldik. Bize görev Şanlıurfa halkına hem teşekkür ettik hem de sorunları not ettik. Durmadan ara vermeden çalışıyoruz” dediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 4,5 Yaşındaki kız çocuğuna istismar

4,5 Yaşındaki kız çocuğuna istismar

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star