Ana Sayfa Siyaset AK PARTİ ŞANLIURFA ADAY ADAYLARI İLE BULUŞUYOR

AK PARTİ ŞANLIURFA ADAY ADAYLARI İLE BULUŞUYOR

AK PARTİ Şanlıurfa İl Teşkilatı Aday Adaylarıyla bu akşam saat 19:00’da özel bir otelde toplantı düzenleyecek. Bu toplantıda aday adaylarıyla teşkilatı tanıştıracak.

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2015 Perşembe 05:25
AK PARTİ ŞANLIURFA ADAY ADAYLARI İLE BULUŞUYOR

AK Parti Şanlıurfa Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu  İl Başkan Yardımcısı Cuma Ağaç yaptığı yazılı açıklama ile aday adayları ile il teşkilatının bir etkinlikle buluşacağını söyledi.

Cuma Ağaç yaptığı yazılı açıklamada:

 

"AK PARTİ Şanlıurfa İl Teşkilatı olarak Aday Adaylarımızla 26 Şubat 2015 Perşembe Akşamı  (yarın akşam)  saat 19:00’da Nevali Otel Babil Salonun’da bir toplantı düzenleyeceğiz. Bu toplantıda  aday adaylarımızyla teşkilatımızı tanıştıracağız.

 

1 Mart Pazar günü Gaptem Konferans Salonun’da Bir Temayül Yoklası yapılacak bu Temail Yoklamasında Adaylarımıza Teşkiletımız Temayüllerini Bildirerek Oy kullanacaklar bu Çalışma öncesinde Adaylarımızın Teşkilatımıza Tanıtılması Teşkilatla Adaylarımızın Kaynaşması amcıyla bir Toplantı düzenliyoruz.

 

Adaylarımızın gerek Slayt yoluyla Özgeçmişlerinin Paylaşılması gerekse karışık oturma düzeniyle Adaylarımızla Teşkilatımızın bir arada oturmaları ve Tanışmaları; bunun yanında Aday Adaylarımıza Seçimle ilgili çalışmalarında Rehberlik edecek Kurumsal Seçim Kılavuzu  ve sair doküman verilecektir. Malumdur ki AK PARTİ kurulduğu günden beri Kurumsal çalışan bir Parti. Bu sebeple AK PARTİ         il Başkanlığımız  Aday Adaylığı süreci için bir Seçim Kılavuzu hazırlamıştır. Adaylarımızla bu Kılavuzu paylaşacağız. Bu güne kadar yaptığımız Çalışmalar sırasında Aday Adaylarımıza gerek CD gerekse e mail ortamında Teşkilatımızın Telefonlu Listelerini verdik. Böylece Aday Adaylarımız kendilerini Teşkilatımıza Tanıtma imkanı buldular. Diğer yandan bu hafta içersinde bütün Aday Adaylarımız bütün ilçelerimizde Teşkilatlarımızı ziyaret ediyorlar, Teşkilat mensuplarımızla görüşüyorlar, tanışıp kaynaşıyorlar. Biz de Temayül yoklaması gününden önce  bunun bir toplamı Niteliğinde bir Görselini ana kademe Teşkilatımıza sunacağız. Tüm Aday Adaylarımıza Hayırlı bir Seçim diliyorum. AK PARTİ ’ye ve Şanlıurfa’ya hayırlı olsun."

 

 

YORUMLAR
  • yorum2015-02-27 02:57:19ofaktan

    Geçen seçimlerde de aynı gösteriler yapılmıştı. Akp'den milletvekili olup mecliste yatıyorlar. Akp de mevcut URFA milletvekilleri de URFA'mıza yaraşan hizmeti gösteremediler. SINIFTA KALDINIZ.
    Esnaf kan ağlıyor emeklinin hali ortada işçi desen günlük 30 TL'ye iş bulamıyor. Eğitim desen Türkiye'de sonlardayız. Son 15 yılda sağlık dediniz, URFA'ya adam akıllı sağlık hizmeti gelmiyor. Hastalar hastanelerde perişan halde. Allah kimseyi URFA'daki hastanelere düşürmesin.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan, O AK Partili Milletvekili Kim?

Başkan, O AK Partili Milletvekili Kim?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık