Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Siyaset AK PARTİ ŞANLIURFA İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

AK PARTİ ŞANLIURFA İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, SGK binası konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda, partinin her kademesinde birlik ve beraberlik içerisinde olunması gerektiğini belirtti.

Giriş Tarihi: 7 Temmuz 2012 Cumartesi 20:15
AK PARTİ ŞANLIURFA İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI
AK Parti İl Başkanlığı'nca İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, SGK binası konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda, partinin her kademesinde birlik ve beraberlik içerisinde olunması gerektiğini belirtti.


Birliğin sağlanması halinde başarının da sağlanacağını aktaran Eyyüpoğlu, ''Birlik ve beraberlik sayesinde milletvekili genel seçimlerinde büyük başarı elde ettik. Şimdi önümüzde yerel seçimler var. Muhtemelen 6 ay öne alınması düşünülüyor. Yerel seçimlerde aynı başarıyı elde etmeliyiz'' dedi.


Daha sonra kürsüye gelen milletvekili Mehmet Akyürek ise gerçekleştirilen kongrenin ardından yeniden İl Başkanlığına seçilen Yusuf Eğilmez'e herkesin destek vermesi gerektiğini belirtti.


Akyürek, TBMM'nin tatile girmesinin ardından milletvekillerinin Şanlıurfa'ya gelerek burada çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. 


-''IMF'ye borç veren Türkiye''

Milletvekili Zeynep Karahan Uslu da AK Parti teşkilatının tatil yerine çalışmayı tercih ettiğini ifade ederek, tatile giren TBMM'de bu dönem de önemli yasalar çıkarıldığını söyledi.

AK Parti'nin iktidarı döneminde yaptığı çalışmalara değinen Uslu, şunları kaydetti:


''Bir zamanlar o 70 cente muhtaç olan Türkiye'nin, IMF'den borç almak için kapılarda bekleyen Türkiye'nin, IMF'ye borç veren Türkiye'ye dönüşmesini AK Parti'nin iktidarıyla gördük, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın performansıyla gördük.''


Milletvekili Mahmut Kaçar ise TBMM'nin tatile girmesiyle diğer parti milletvekillerinin tatil yapmayı tercih ettiğini ancak AK Partili milletvekilleri için ''dinlenme'' değil ''dinleme'' zamanının geldiğini belirtti.


İl Başkanı Yusuf Eğilmez de danışma meclisi toplantılarının aile içi toplantılar olduğunu dile getirdi.


Daha sonra İl Başkanlığı Kongresi'ne katkıları bulanan kişilere plaket verildi.


Toplantıya, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, belde belediye başkanları, ilçe başkanları ve teşkilat üyeleri katıldı. YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Bakanlar Fakıbaba ve Eroğlu Şanlıurfa'da

Bakanlar Fakıbaba ve Eroğlu Şanlıurfa'da

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık