Ana Sayfa Urfa Haberleri AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı.

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı.

Devlet bakanı faruk çelik Ak parti seçim kordinasyon merkezinin ve 24. dönem milletvekili adayı seyit eyüpoğlu'nun seçim bürosunun açılışını yaptı.

Giriş Tarihi: 24 Nisan 2011 Pazar 23:19
AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı.
Bakan Faruk Çelik Yenişehir Mahallesi Uçaksavar meydanında bulunan Şanlıurfa Ak parti seçim kordinasyon merkezinin açılışını milletvekili Seyit Eyüpoğlu,Yahya Akman milletvekili adayları Abdulkerim Gök, Z. Karahan Uslu, Kasım Gülpınar, ve Ak parti İl başkanı Yusuf eğilmez seçim kordinasyon genel başkanı Osman Güzelgöz ile birlikte gerçekleştirdi.

Açılış öncesinde bir konuşma yapan Ak parti il Başkanı Yusuf Eğilmez 'sayın bakanım sayın milletvekillerim çok değerli vatandaşlarımız hepiniz açılışımıza hoşgeldiniz seçim kordinasyon merkezimizin şanlıurfaya hayırlı olmasını diliyorum' dedi bakan Faruk Çelik ise açılış öncesi yaptığı konuşmada 'çok değerli milletvekili adayları ve vekil arkadaşlarım bizi burada da yanlız bırakmayan Şanlıurfalı kardeşlerim hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum seçim kordinasyon merkezimizin Şanlıurfa ya ve ülkemize hayırlı olmasını allahtan temenni ediyorum. bu merkez 12 haziran akşamına kadar yoğun bir çalışma içerisinde olacak planlar yapacak programlar yapacak seçimlerin sağlıklı bir şekilde neticelenmesi Ak partinin en ücra köşedeki Şanlıurfa'lı kardeşimize ulaşması konusunda gerekli programları yapmasının yanında geleceğin Şanlıurfasının oluşması da bu merkezde planlanıp programlanacak yani Şanlıurfa gelecekte hangi hizmetleri hangi çalışmaları nasıl ve hangi şekilde yapılacağını bu merkezde ki yoğun çalışmalarımızla gerçekleştireceğiz' dedi.

Açılışı gerçekleştirdikten sonra merkezi dolaşan ve kontrollerde bulunan bakan Çelik daha sonra Uçaksavar meydanında bulunan şanlıurfa mevcut milletvekili ve Ak parti 24. dönem milletvekili adayı Seyit Eyüpoğlu'nun seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. açılış sonrası bir konuşma yapan Seyit Eyüpoğlu "çok değerli hemşerilerim devlet bakanımız sayın faruk çelik benden bir söz vermemi istedi bende size bunu söylüyorum bakanımız dedi ki eğer biz oniki milletvekili bir arada Ankara'ya gidemezsek sende seçimlerden sonra ankara'ya gelme. bende sizden bir söz istiyorum oniki sıfır yapalım ve hep beraber tek vucut ankara'ya bizi yollayın"dedi.


GAPHA

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık