Ana Sayfa Siyaset AK Parti Urfa Teşkilatından Ankara Çıkarması

AK Parti Urfa Teşkilatından Ankara Çıkarması

AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İlçe Başkanları ve İlçe Yönetimleri ile birlikte Ankara’da AK Parti Grup Toplantısına katıldıklarını belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Ankara’da Şanlıurfa rüzgarı esti” dedi.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2013 Çarşamba 18:36
AK Parti Urfa Teşkilatından Ankara Çıkarması

Salı günü gerçekleşen grup toplantısına Şanlıurfa’dan AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İlçe Başkanları ve İlçe Yönetimlerinden oluşan 100 kişilik heyet grup toplantısına katılarak adeta gövde gösterisinde bulundu.


Grup toplantısına Şanlıurfa’nın damga vurduğunu belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarını dinledik. Şanlıurfa Milletvekillerimizle bir araya geldik. Vekillerimiz ve Teşkilatımız yekvücut olarak kenetlenmiş durumdayız” dedi.


Başbakan Recep Tayyip’in gündem ile konuşmalarında Şanlıurfa’dan Gelen Ak Parti İl ve İlçe yönetim kurulu ve Gençlik Kolları üyeleri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile gurur duyduklarını belirten tezahüratlar yaptı.


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ise kendisi için yapılan (Dik dur eğilme, Şanlıurfa Seninle) (Allah'ına Kurban Recep Tayip Erdoğan), (Şanlıurfa seninle gurur duyuyor) (Viranşehir Seninle Gurur Duyuyor) (Dik Dur Eğilme, AK Gençlik Seninle) tezahüratlara gülümseyerek kendisinin de tezahürat yapanlardan gurur duyduğunu dile getirdi.


AK Parti Şanlıurfa heyeti, grup toplantısının ardından Şanlıurfa’ya döndüler.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Erdoğan Dolarlarını Bozdurdu

Erdoğan Dolarlarını Bozdurdu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık