Ana Sayfa Urfa Haberleri AK Parti Yaşlıları Unutmadı

AK Parti Yaşlıları Unutmadı

AK Parti Eyyübiye ilçe başkanı Süleyman Elgün ve beraberindeki heyet, yaşlılarla Muhacirler Ensarlar ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti

Giriş Tarihi: 18 Ekim 2013 Cuma 07:53
AK Parti Yaşlıları Unutmadı

Ak Parti Eyyübiye İlçe başkanı Süleyman Elgün ve beraberindeki heyet,  Kurban bayramı münasebetiyle güçsüzler yurdunda bulunan yaşlıları ve çalışanlarıyla bayramlaştı.

 

Güçsüzler yurdu sakinleriyle sohbet eden AK Parti Eyyübiye ilçe başkanı Süleyman Elgün "Şanlıurfa'mızda herkesin bu bayramda ailesiyle birlikte bayramlaştığını biliyoruz. Burada bulunan amcalarımıza da evlatları olarak bizler ziyaret edip, bayramlarını kutladık. Amcalarımızdan dua talep ediyoruz. Allah herkese yaşlandığı zaman başını koyacağı bir yerin olmasını nasip etsin. Hükümetimize, belediyemize teşekkür ediyoruz yaşlı insanlarımıza sahip çıktığı için. Burada çalışan personellere de, yaşlılarımıza güzel davrandıklarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bayramlar insanımızda yaşattığı sevgi ve saygı bağları güçlendikçe daha anlamlı ve daha güzeldir.’’ Dedi.

 

AK Parti Eyyübiye ilçe başkanı Süleyman Elgün ve beraberindeki heyet, yaşlılarla sohbet ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi. Güçsüzler yurdundan ayrılan İlçe Başkanı Süleyman Elgün, beraberindeki heyet ile birlikte Muhacirler Ensarlar ve Yardımlaşma Derneğine geçti. Burada dernek başkanı Resul Korkmaz ve dernek üyeleri bir araya gelerek bayramlaştı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık