Ana Sayfa Siyaset AK PARTİ'DE ADAY BELİRLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

AK PARTİ'DE ADAY BELİRLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 2014 yerel seçimlerde il adaylarının tamamını resmi olarak açıklarken, ilçe adayları ise dört ilde açıklandı.

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2014 Pazar 18:28
AK PARTİ'DE ADAY BELİRLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

AK Parti'nin 2014 yerel seçimlerindeki büyükşehir ve il belediye başkan adayları şöyle:

"Adana Abdullah Torun, Adıyaman Fehmi Hüsrev Kutlu, AfyonkarahisarBurhanettin Çoban, Ağrı Hasan Arslan, Aksaray Haluk Şahin Yazgı, AmasyaCafer Özdemir, Ankara Melih Gökçek, Antalya Menderes Mehmet Tevfik Türel, Ardahan Faruk Köksoy, Artvin Mehmet Kocatepe, Aydın Mustafa Savaş, Balıkesir Ahmet Edip Uğur, Bartın Seyfettin Kalay, Batman Mehmet Emin Ekmen, Bayburt Mete Memiş, Bilecik Selim Yağcı, Bingöl Yücel Barakazi, Bitlis Fehmi Alaydın, Bolu Alaaddin Yılmaz, Burdur Sebahattin Akkaya, Bursa Recep Altepe, Çanakkale Mehmet Daniş, Çankırı İrfan Dinç, Çorum Muzaffer Külcü, Denizli Osman Zolan, Diyarbakır Mehmet Galip Ensarioğlu, Düzce Mehmet Keleş, Edirne Ahmet Günşen, Elazığ Mücahit Yanılmaz, Erzincan Cemalettin Başsoy, Erzurum Mehmet Sekmen, Eskişehir Harun Karacan, Gaziantep Fatma Şahin, GiresunYılmaz Can, Gümüşhane Ercan Çimen, Hakkari Osman Kızılban, Hatay Sadullah Ergin, Iğdır Mustafa Buluş, Isparta Nuri Uzaktaş, İstanbul Kadir Topbaş, İzmir Binali Yıldırım, Kahramanmaraş Fatih Mehmet Erkoç, Karabük Mehmet Ceylan, Karaman Ertuğrul Çalışkan, Kars Nevzat Bozkuş, Kastamonu Tahsin Babaş, Kayseri Mehmet Özhaseki, Kilis Hasan Kara, Kırıkkale Mehmet Saygılı, Kırklareli Selahattin Minsolmaz, Kırşehir Yaşar Bahçeci, Kocaeli İbrahim Karaosmanoğlu, Konya Tahir Akyürek, Kütahya Kamil Saraçoğlu, Malatya Ahmet Çakır, Manisa Hüseyin Tanrıverdi, Mardin Mehmet Vejdi Kahraman, Mersin Mustafa Sever, MuğlaMansur Harmandar, Muş Feyat Asya, Nevşehir Hasan Ünver, Niğde Faruk Akdoğan, Ordu Enver Yılmaz, Osmaniye Mehmet Gürbüz, Rize Reşat Kasap, Sakarya Zeki Toçoğlu, Samsun Yusuf Ziya Yılmaz, Şanlıurfa Celalettin Güvenç, Siirt Ali İlbaş, Sinop Hamza İnce, Şırnak Ahmet Hamdi Yıldırım, Sivas Sami Aydın, Tekirdağ Mustafa Yel, Tokat Eyüp Eroğlu, Trabzon Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Tunceli Erkan Eroğlu, Uşak Nurullah Cahan, Van Osman Nuri Gülaçar, Yalova Yakup Bilgin Koçal, Yozgat Kazım Arslan, Zonguldak Ali Bektaş."

AK Parti tarafından Adana, Antalya ve Aydın ve Balıkesir'e bağlı ilçelerin adayları da resmi olarak açıklandı. Açıklanan adaylar şöyle:

"Adana: Adana Abdullah Torun, Aladağ Mustafa Akgedik, Ceyhan Alemdar Öztürk, Çukurova Cüneyt Karaaslan, Feke Cuma İş, İmamoğlu Kadir Altunköse, Karaisali Yusuf İyi, Karataş Sinan Gül, Kozan Kazım Özgan, Pozantı Ramazan Demir, Saimbeyli Mustafa Uyanık, Sarıçam Ahmet Zenbilci, Seyhan Azim Öztürk, Tufanbeyli Remzi Ergü, Yumurtalık Turgut Erişmen, Yüreğir Mahmut Çelikcan."

Antalya: Antalya Menderes Mehmet Tevfik Türel, Akseki İsmet Uysal, Aksu Halil Şahin, Alanya Hasan Sipahioğlu, Demre Süleyman Topçu, Döşemealtı Nurettin Tursun, Elmalı Ümit Öztekin, Finike Nail Dülgeroğlu, Gazipaşa Adil Çelik, Gündoğmuş Mehmet Özeren, İbradı Muharrem Kaya, Kaş Halil Kocaer, Kemer Yusuf Uras, Kepez Hakan Tütüncü, Konyaaltı Remzi Sadi, Korkuteli Mustafa Akdeniz, Kumluca Hüsamettin Çetinkaya, Manavgat Recep Barut, MuratpaşaCihan BulutSerik Ramazan Çalık."

Aydın: Aydın Mustafa Savaş, Bozdoğan Ali Erkut, Buharkent Mehmet Erol, Çine Celalettin Kocamaz, Didim Ufuk Döver, Efeler Yalçın Pekgüzel, Germencik Mustafa Bircan, İncirliova Kazım Günaydın, Karacasu Kutsi Küçükyörü, Karpuzlu Hilmi Dönmez, Koçarlı Abdullah Arıcı, Köşk Rıfat Kadri Kılınç, Kuşadası Engin Berberoğlu, Kuyucak Metin Ertürk, Nazilli Mustafa Acar, Söke Metin Yavuz, Sultanhisar Ertegün Ünal."

Balıkesir: Balıkesir Ahmet Edip Uğur, Altıeylül Zekai Kafaoğlu, Ayvalık Hakan Kayaalp, Balya Şaban Özel, Bandırma Recep Şekerci, Burhaniye Necdet Uysal, Bigadiç İsmail Avcu, Dursunbey Ramazan Bahçavan, Edremit Özkan Kostak, ErdekHüseyin Aysan, Gömeç Kazım Arslan, Gönen Hüseyin Yakar, Havran Emin Ersoy, İvrindi Recai Baytar, Karesi Yücel Yılmaz, Kepsut İsmail Cankul, Manyas Hasan KahramanMarmara Süleyman Aksoy, Savaştepe Turhan Şimşek, Sındırgı Ekrem Yavaş, Susurluk Hüseyin Hızlıoğlu."

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz FETÖ'cü hakimlerin şaibeli kararları meclisete

FETÖ'cü hakimlerin şaibeli kararları meclisete

Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star