Ana Sayfa Siyaset AK Parti'de belirlenen Şanlıurfa'nın 24 aday adayı belli oldu.

AK Parti'de belirlenen Şanlıurfa'nın 24 aday adayı belli oldu.

AK Parti tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan, mülakat sonrası, mülakat komisyonunun üzerinde uzlaştığı 24 isim, para karşılığında dışarıya sızdırıldı.

Giriş Tarihi: 1 Nisan 2011 Cuma 01:48
AK Parti'de belirlenen Şanlıurfa'nın 24 aday adayı belli oldu.
AK Parti  MYK  üyelerinden iki isim Şanlıurfa'nın  Milletvekili adaylığına müracaat eden 24 ismi  belirlediği ortaya çıktı.  MYK üyeleri, Bülent Gedikli, Salih Kapusuz, ve Ayşenur Bahçekapı'dan oluşan   komisyon 60 kişiden oluşan  aday adayları arasında  24 ismi Başbakan Erdoğan'a verilmek üzere  rapor etti.

iki günlük çalışma sonucu  raporlarını hazırlayan   komisyon üyeleri, CD ortamında  verdikleri  rapor bir parti  çalışanı tarafından kopyalanındı.

Parti çalışanı elde ettiği bu bilgileri  aday adayı olan bir kişiye göstermesi üzerine  24 kişilik  aday listesi öğrenildi. Telefonla ulaşılan  Parti  görevlisi, bugün akşam saatlerine doğru elde ettiği 24 ismi  kamuoyu ile paylaşacağını açıkladı.

( Urfa Siyaseti)

Biz de Urfa Haber olarak diyoruz ki, AK Parti'de isimler para karşılığında dışarıya sızdırılabiliniyor ise, köşe yazarımız Ahin Güneş'in son yazısında vurguladığı gibi vekillik sıralamalarının satılmadığı ne malum..

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kırıkçı'dan SKM Başkanlığı Açıklaması

Kırıkçı'dan SKM Başkanlığı Açıklaması

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık