Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Güncel AK PARTİ’DEN BİK’E ZİYARET

AK PARTİ’DEN BİK’E ZİYARET

AK PARTİ Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez, yeni açılan Basın İlan Kurumu (BİK) Şanlıurfa Şube’ni ziyaret ederek Şube Müdürü Şükrü Kılıç ile görüştü.

Giriş Tarihi: 1 Ağustos 2012 Çarşamba 17:15
AK PARTİ’DEN BİK’E ZİYARET
ŞUBE MÜDÜRÜNE ZİYARET

 

AKPARTİ Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez, teşkilat olarak yeni açılan Basın İlan Kurumu Şanlıurfa Şubesi'ni ziyaret etmek istediklerini belirtti. İl Teşkilatı olarak ziyaretler konusunda hassasiyet gösterdiklerini ifade eden Eğilmez, "Şanlıurfa'da yeni açılan kurum veya yeni atanan müdür olduğunda, ilk ziyaret edenlerden olmaya gayret gösterdiklerini söyledi. Yasama, yürütme ve yargıdan sonra demokratik ülkelerde basının dördüncü kuvvet olduğunu belirten Eğilmez, ''Demokrasinin daha da güçlenmesi, vatandaşın bilgilendirilmesi açısından basın yayın kuruluşları önemli işlev yürütüyorlar. Özellikle Kurumların yaptıkları hizmetlerin halka anlatılması açısından yerel basın önemlidir'' diye konuştu.TÜM GAZETE VE KURUMLARA EŞİT MESAFEDEYİZ

Basın İlan Kurumu Şanlıurfa Şubesi’nin 16 Ağustos’ta faaliyete geçtiğini belirten Şube Müdürü Şükrü Kılıç, Basın İlan Kurumu’nu Şanlıurfa’da tanıtma çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Basın İlan Kurumu’nun iki temel görevinin olduğunu ifade eden Kılıç, "Bunlardan birincisi resmi ilanlara ve reklamlara aracılık yapmak, ikincisi de bölgedeki yerel basının güçlenmesini sağlamak. Bu anlamda biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Bütün gazetelere ve kurumlara eşit mesafede durarak görevimizi yerine getirmeye çalışacağız" diye konuştu.

 

Ziyarette, AK PARTİ İl Başkanı Yusuf Eğilmez’in yanı sıra Medya Tanıtım İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim TORU ve İl yönetim Kurulu üyesi Şahban KILIÇ hazır bulundular.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa Mamme'siz kaldı

Urfa Mamme'siz kaldı

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık