Ana Sayfa Urfa Haberleri Ak Partiden Dedaş ve Türk Telekoma'a Ziyaret

Ak Partiden Dedaş ve Türk Telekoma'a Ziyaret

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcıları, DEDAŞ ve Türk Telekom Müdürlüklerini ziyaret ederek, elektrik ve teknolojik ulaşım konusunda görüş alış verişinde bulundular.

Giriş Tarihi: 1 Ağustos 2013 Perşembe 15:19
Ak Partiden Dedaş ve Türk Telekoma'a Ziyaret

AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcıları, DEDAŞ ve Türk Telekom Müdürlüklerini ziyaret ederek, elektrik ve teknolojik ulaşım konusunda görüş alış verişinde bulundular. AK Parti İl Başkan Yardımcıları Erkan Sözen, Mustafa Yavuz, Nusret Urmak ve İl Yönetiminden Hacı Yaygın, DEDAŞ Şanlıurfa İl Müdürü Esin Eroğlu veTürk Telekom Şanlıurfa İl Müdürü Hüseyin Genç'i ziyaret ettiler.

DEDAŞ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirten İl Başkan YardımcısıMustafa Yavuz, "AK Parti olarak kurumlarımıza ziyarette bulunduk. Yapılan hizmetleri yerinde görmek ve olan sorunların çözümü noktasında çalışmalarda bulunuyoruz. DEDAŞ yeni yapılanmayla birlikte enerji hizmetleri konusunda çalışmalar yapacağını belirtiler. Bizde Şanlıurfa'mız için hayırlı olması temennisinde bulunuyoruz. Yine Türk Telekom Müdürlüğünü ziyaret ederek teknolojik ulaşım konusunda görüş alış verişinde bulunduk. Gelişen ve büyüyen Şanlıurfa'ya her alanda olduğu gibi teknolojik alanında yatırımlar yapılıyor" diyerek tüm kurumları rutin olarak ziyaret ettiklerini belirtti.

Ak Partiden yapılan ziyaret dolayısıyla memnuniyetlerini dile getiren DEDAŞŞanlıurfa İl Müdürü Esin Eroğlu yeni açtıkları kampanya ile abonesiz kimsenin kalmayacağını ve tüm vatandaşları davet ettiklerini belirterek Ak Parti heyetine teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık