Ana Sayfa Siyaset AK PARTİ'Lİ ŞANLIURFA VEKİLLERİNE SEYAHAT YASAĞI

AK PARTİ'Lİ ŞANLIURFA VEKİLLERİNE SEYAHAT YASAĞI

AK Parti milletvekillerine 27 Mart ile 5 Nisan tarihleri arasında seyahat yasağı geldi. Vekiller Ankara'dan ayrılamayacak.

Giriş Tarihi: 24 Mart 2012 Cumartesi 14:53
AK PARTİ'Lİ ŞANLIURFA VEKİLLERİNE SEYAHAT YASAĞI
Nöbetçi Vekil uygulaması kapsamında Kırıkkale'ye gelen TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal, gazetecilere yaptığı açıklamada, gelecek hafta meclisin yoğun çalışma temposuna gireceğini bildirdi.
Köksal, şunları söyledi:
"AK Parti milletvekillerine 27 Mart ile 5 Nisan tarihleri arasında seyahat yasağı geldi. Hiç kimse Ankara'dan ayrılamayacak. Kanunlar bitene kadar meclis geceleri de yoğun bir çalışmaya girecek. Türkiye'de problemler çok olduğu için tempoya girmek gerekiyor. Bazı insanların beklentileri var. Kanunları ve sendikaların durumunu bekleyen gruplar var. Muhalefetin her türlü engellemesine rağmen 4+4+4'ü vatandaşımız bekliyor. Parti olarak verilmiş sözümüz var. İnşallah yerine getireceğiz. Yoğun bir şekilde çalışmalar bizi bekliyor."

-"Terörle mücadele bizim en önemli konumuz"-

Terörle mücadelenin bütün hızıyla devam ettiğini belirten Köksal, "Hükümetimiz yoğun bir faaliyet içerisinde. Terörist ile mücadele, terör ile mücadele, ikisi de farklı olaylardır. Güvenlik güçlerimiz dağda terörist ile ilgili mücadeleyi sürdürüyor. Güvenlik güçlerimiz, her gördüğü yerde ve çeşitli illerde operasyonlar sürdürüyor. Devam da edecek. Kimse bu ülkenin varlığına, birliğine, bütünlüğüne kastedemez. Kastederse gerekeni alır. Terörle mücadele bizim en önemli konumuz" dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Badıllı'nın ölümünde FETO parmağı var mı? VİDEO

Badıllı'nın ölümünde FETO parmağı var mı? VİDEO

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık